Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

2149 zł
5999 zł 5999 zł
5999 zł 5999 zł
236 zł 248 zł
8490 zł 8990 zł
22000 zł

Nowa biblioteka brzmień AlgoRhythms do serii Cobalt już do pobrania!

2021-08-19

Bezpłatna, obszerna biblioteka brzmień AlgoRhythms dla syntezatorów serii COBALT. Zawiera 30 unikatowych brzmień, 20 sekwencji, 25 rytmicznych dźwięków i 5 niezwykle ekspresyjnych odgłosów, od razu gotowych do produkcji muzyki i występów. Modal Electronics, światowy producent syntezatorów, właśnie ogłosił zupełnie nową bibliotekę brzmień AlgoRhythms, przeznaczoną dla syntezatorów serii COBALT. Kolekcja ta koncentruje się na rytmicznych brzmieniach, które przyprawią produkcje muzyczne i występy na żywo polirytmiczną barwą.


Nie można zaprzeczyć, że wraz z aftertouch, bogatą matrycą modułów i trójtaktowymi LFO (2 polifoniczne i 1 globalny), użytkownik korzysta z rytmicznych presetów do serii COBALT, które są rozproszone po fabrycznych bankach presetów. Tym razem firma Modal Electronics postawiła swojemu zespołowi projektantów dźwięku wyzwanie: uzbrój społeczność Modala w gotowy pakiet pełen pulsujących tekstur, reagujący na subtelną modulację i mapowany do dotykowej kontroli, by móc zmieniać dźwięk w locie. Wynik: AlgoRhythms.


Oto kolekcja 30 unikatowych brzmień, 20 sekwencji, 25 dźwięków rytmicznych oraz 5 dźwięków niezwykle ekspresyjnych i skoncentrowanych na wydajności, które pokazują pełną moc, jaką zapewnia aktualizacja oprogramowania do wersji 1.1. Od pulsujących podkładów, po ostre solówki i mocne basy – biblioteka AlgoRhythms zawiera wszystko, co kieruje kreatywnym produkcjom z mocnymi rytmami.


Biblioteka jest do pobrania za darmo ze strony Modala: https://www.modalelectronics.com/algorhythms-new-cobalt8-sound-pack/