Nowa biblioteka brzmień AlgoRhythms do serii Cobalt już do pobrania!

2021-08-19

Bezpłatna, obszerna biblioteka brzmień AlgoRhythms dla syntezatorów serii COBALT. Zawiera 30 unikatowych brzmień, 20 sekwencji, 25 rytmicznych dźwięków i 5 niezwykle ekspresyjnych odgłosów, od razu gotowych do produkcji muzyki i występów. Modal Electronics, światowy producent syntezatorów, właśnie ogłosił zupełnie nową bibliotekę brzmień AlgoRhythms, przeznaczoną dla syntezatorów serii COBALT. Kolekcja ta koncentruje się na rytmicznych brzmieniach, które przyprawią produkcje muzyczne i występy na żywo polirytmiczną barwą.

Nie można zaprzeczyć, że wraz z aftertouch, bogatą matrycą modułów i trójtaktowymi LFO (2 polifoniczne i 1 globalny), użytkownik korzysta z rytmicznych presetów do serii COBALT, które są rozproszone po fabrycznych bankach presetów. Tym razem firma Modal Electronics postawiła swojemu zespołowi projektantów dźwięku wyzwanie: uzbrój społeczność Modala w gotowy pakiet pełen pulsujących tekstur, reagujący na subtelną modulację i mapowany do dotykowej kontroli, by móc zmieniać dźwięk w locie. Wynik: AlgoRhythms.

Oto kolekcja 30 unikatowych brzmień, 20 sekwencji, 25 dźwięków rytmicznych oraz 5 dźwięków niezwykle ekspresyjnych i skoncentrowanych na wydajności, które pokazują pełną moc, jaką zapewnia aktualizacja oprogramowania do wersji 1.1. Od pulsujących podkładów, po ostre solówki i mocne basy – biblioteka AlgoRhythms zawiera wszystko, co kieruje kreatywnym produkcjom z mocnymi rytmami.

Biblioteka jest do pobrania za darmo ze strony Modala: https://www.modalelectronics.com/algorhythms-new-cobalt8-sound-pack/