Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

5999 zł 5999 zł
542 zł 610 zł
588 zł 660 zł
415 zł 465 zł
3690 zł 3690 zł
8940 zł 9717 zł

Ciemniejsza strona Arturii MatrixBrute!

2021-06-11

Arturia MatrixBrute Noir to niezwykły syntezator analogowy, który zawiera trzy oscylatory Brute, dwa filtry wyjściowe, pięć efektów analogowych i ogromną matrycę modulacji. Wykorzystaj elastyczność analogowego systemu modularnego i dodaj wygodę sterowania cyfrowego dla kompletnej maszyny do projektowania dźwięku. MatrixBrute Noir to elegancka, mroczna wersja popularnego MatrixBrute.


 


Dźwięk analogowy, mózg cyfrowy


MatrixBrute Noir zawiera najlepsze aspekty obu światów. Tworzenie czystego dźwięku analogowego z kompleksowym mapowaniem cyfrowym i przechowywaniem ustawień wstępnych za kulisami. Poczuj się jak w domu, siedząc przy panelu sterowania MatrixBrute. Syntezator zawiera również dwa doskonałe filtry: Steiner-Parker Arturii oraz filtr drabinkowy oparty na legendarnym projekcie Boba Mooga.


 


Moc matrycy


Możliwości rozszerzają się niemal nieskończenie, gdy zaczynasz integrować macierz modulacji. Pozwalając wirtualnie łączyć setki punktów, odkryjesz dźwięki, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe do stworzenia. Matryca ma wiele różnych funkcji, a także umożliwia zapisywanie i przywoływanie presetów oraz działa jako zaawansowany sekwencer krokowy.


 


Magia makro


Tyle pokręteł do podkręcenia, tyle dźwięków do ukształtowania. Przy tak nieograniczonej gamie możliwości szybko zdasz sobie sprawę z wad posiadania tylko jednej pary rąk. Na szczęście MatrixBrute Noir posiada 4 makra, które pozwalają na umieszczenie kilku parametrów w jednym pokrętle, dając Ci pełną kontrolę nad swoim występem.


 


Klucz do wydajności


49 pełnowymiarowych klawiszy oferuje dynamikę i dotyk dla ekspresyjnej gry. Sekcja prawdziwych efektów analogowych dodaje blasku do dźwięku, zachowując wszystko w domenie analogowej, aby uzyskać dodatkową moc. Poszerz brzmienie za pomocą stereofonicznego delaya i chorusa, aby dodać przestrzeń i repetycję, klasyczny flanger w stylu vintage i odrobinę pogłosu dla wykończenia całości.


 


Projekt gotowy na scenę


Dzięki natychmiastowemu przywołaniu zaprogramowanych ustawień, prawdziwa inwencja w żywym otoczeniu czeka na wyciągnięcie ręki. Wybierz z rozszerzonej palety brzmień presetów, z których 256 można zapisać w MatrixBrute w dowolnym momencie i rozpocznij jazdę! W połączeniu z imponującym arpeggiatorem i sekwencerem możesz ewoluować swoje melodie i tekstury z niespotykaną dotąd mocą i głęboką oryginalnością.