Nowości

2815 zł
2888 zł Cena regularna
2733 zł najniższa cena
539 zł
645 zł Cena regularna
535 zł najniższa cena

Ciemniejsza strona Arturii MatrixBrute!

2021-06-11

Arturia MatrixBrute Noir to niezwykły syntezator analogowy, który zawiera trzy oscylatory Brute, dwa filtry wyjściowe, pięć efektów analogowych i ogromną matrycę modulacji. Wykorzystaj elastyczność analogowego systemu modularnego i dodaj wygodę sterowania cyfrowego dla kompletnej maszyny do projektowania dźwięku. MatrixBrute Noir to elegancka, mroczna wersja popularnego MatrixBrute.

 

Dźwięk analogowy, mózg cyfrowy

MatrixBrute Noir zawiera najlepsze aspekty obu światów. Tworzenie czystego dźwięku analogowego z kompleksowym mapowaniem cyfrowym i przechowywaniem ustawień wstępnych za kulisami. Poczuj się jak w domu, siedząc przy panelu sterowania MatrixBrute. Syntezator zawiera również dwa doskonałe filtry: Steiner-Parker Arturii oraz filtr drabinkowy oparty na legendarnym projekcie Boba Mooga.

 

Moc matrycy

Możliwości rozszerzają się niemal nieskończenie, gdy zaczynasz integrować macierz modulacji. Pozwalając wirtualnie łączyć setki punktów, odkryjesz dźwięki, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe do stworzenia. Matryca ma wiele różnych funkcji, a także umożliwia zapisywanie i przywoływanie presetów oraz działa jako zaawansowany sekwencer krokowy.

 

Magia makro

Tyle pokręteł do podkręcenia, tyle dźwięków do ukształtowania. Przy tak nieograniczonej gamie możliwości szybko zdasz sobie sprawę z wad posiadania tylko jednej pary rąk. Na szczęście MatrixBrute Noir posiada 4 makra, które pozwalają na umieszczenie kilku parametrów w jednym pokrętle, dając Ci pełną kontrolę nad swoim występem.

 

Klucz do wydajności

49 pełnowymiarowych klawiszy oferuje dynamikę i dotyk dla ekspresyjnej gry. Sekcja prawdziwych efektów analogowych dodaje blasku do dźwięku, zachowując wszystko w domenie analogowej, aby uzyskać dodatkową moc. Poszerz brzmienie za pomocą stereofonicznego delaya i chorusa, aby dodać przestrzeń i repetycję, klasyczny flanger w stylu vintage i odrobinę pogłosu dla wykończenia całości.

 

Projekt gotowy na scenę

Dzięki natychmiastowemu przywołaniu zaprogramowanych ustawień, prawdziwa inwencja w żywym otoczeniu czeka na wyciągnięcie ręki. Wybierz z rozszerzonej palety brzmień presetów, z których 256 można zapisać w MatrixBrute w dowolnym momencie i rozpocznij jazdę! W połączeniu z imponującym arpeggiatorem i sekwencerem możesz ewoluować swoje melodie i tekstury z niespotykaną dotąd mocą i głęboką oryginalnością.