Nowości

879 zł
1055 zł Cena regularna
879 zł najniższa cena

Arturia ogłasza czarną limitowaną wersję kontrolera KeyLab Essential 88!

2021-05-14

KeyLab Essential 88 Black Edition to lekka, zajmująca niewiele miejsca 88-klawiszowa klawiatura z dołączonym wirtualnym instrumentem Arturia Analog Lab. Wyraź swoje muzyczne pomysły, przejmij dowodzenie nad swoim studiem i graj tak, jak zawsze marzyłeś. I nadaj mrocznego charakteru swojemu studiu!

 

Poczuj moc

8 padów, 9 encoderów, 9 suwaków i ekspresyjna klawiatura. Każdy aspekt KeyLab Essential został starannie dobrany, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas tworzenia i wykonywania. Od czułych klawiszy po inteligentnie przypisane pokrętła i suwaki, poczujesz, że wszystko, czego dotkniesz, zamienia się w złoto. KeyLab Essential sprawia, że nawigacja w oprogramowaniu do nagrywania jest dziecinnie prosta dzięki dedykowanemu DAW Command Center i sprawia, że przeglądanie presetów  jest ekscytującym i inspirującym doświadczeniem. Klawisze są pełnowymiarowe, zaprojektowane tak, aby miały lekką akcję w celu uniknięcia zmęczenia palców i nadgarstków. Wejście USB, MIDI Out i Sustain zapewnia wszystkie połączenia, jakich kiedykolwiek chciałeś.

 

Przejmij kontrolę

KeyLab Essential 88 jest wyposażony w sprytne elementy sterujące, które pomagają w szybkim wykonywaniu codziennych zadań w oprogramowaniu do nagrywania. Odtwarzaj swój utwór, poruszaj się do przodu i do tyłu, zapisuj, przełączaj metronom i pętlę, nagrywaj i uderzaj w locie. Ta funkcja pozwala trzymać ręce na kontrolerze i skupiać się na muzyce. Oprócz oferowania najwyższej kontroli nad Analog Lab, KeyLab Essential to uniwersalny kontroler MIDI, co oznacza, że można go używać z dowolnymi instrumentami lub oprogramowaniem innych firm. Jeśli dopiero zaczynasz swoją muzyczną podróż, nie martw się, KeyLab Essential jest również wyposażony w Ableton Live Lite, dzięki czemu możesz zacząć grać, nagrywać, edytować na jednej z najpopularniejszych platform muzycznych na świecie.

 

Usłysz dźwięki

KeyLab Essential 88 to wynik wieloletnich badań, których wyraźnym celem jest usprawnienie procesu twórczego, dając Ci więcej czasu na wyrażanie siebie poprzez muzykę. W połączeniu z oprogramowaniem Analog Lab, KeyLab Essential staje się zupełnie nowym zwierzęciem. Każdy z ponad 6000 presetów inteligentnie mapuje się za pomocą suwaków, pokręteł i padów KeyLab, aby zapewnić natychmiastowy, inspirujący dostęp do niektórych z najbardziej znanych, legendarnych brzmień, jakie kiedykolwiek słyszano.

Analog Lab jest jak otrzymanie kluczy do własnego muzeum instrumentów klawiszowych, wypełnionego kultowymi analogowymi monosynthami, znakomitymi i egzotycznymi fortepianami, klasycznymi organami, cyfrowymi stacjami roboczymi i wieloma innymi. Każdy z wielu tysięcy presetów został ograny przez jednych z najlepszych na świecie projektantów dźwięku i skatalogowany w sprytnym archiwum opartym na tagach. Znalezienie idealnego dźwięku do swojej piosenki nigdy nie było łatwiejsze. KeyLab Essential 88 ma kultowe dźwięki, których potrzebujesz, aby przenieść swoją muzykę na wyższy poziom. Analog Lab daje Ci dostęp VIP do najbardziej wyrafinowanych klawiatur, jakie kiedykolwiek stworzono, przywróconych do życia dzięki ekskluzywnej technologii True Analog Emulation™ firmy Arturia.

 

Więcej oprogramowania 

Aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, dołączono również Ableton Live Lite i UVI Grand Piano Model D. Świetna klawiatura, ogromna kolekcja dźwięków. Czas zacząć tworzyć muzykę!

 

Trochę danych o KeyLab Essential 88:

 • 88 lekkich klawiszy w stylu piano
 • Czarne wykończenie
 • Pokrętło z możliwością klikania, 9 pokręteł, 9 suwaków 30 mm, 13 przełączników sterujących
 • Działa jako uniwersalny kontroler MIDI
 • Pełna kompatybilność sterowania Mackie / HUI
 • Wyjście MIDI
 • Łączność USB
 • Wejście pedału sustain
 • 6 przycisków transportu, 4 przyciski poleceń
 • Koło mod i pitch bend
 • 8 padów czułych na dotyk i nacisk
 • Dwuliniowy ekran LCD wyświetla nazwy zaprogramowanych ustawień i informacje o parametrach
 • Tryb odtwarzania akordów
 • Doskonała integracja z Analog Lab: wybieraj dźwięki, przeglądaj presety, przełączaj części, inteligentnie przypisane elementy sterujące
 • Zawiera Analog Lab z ponad 6500 brzmień
 • Inteligentna, oparta na tagach nawigacja dźwiękowa z Analog Lab: wyszukiwanie według typu i instrumentu lub według charakterystyk dźwiękowych, takich jak „agresywny” lub „ewoluujący”
 • Zawiera Ableton Live Lite do nagrywania swoich występów i utworów
 • Zawiera UVI Grand Piano Model D dla dodatkowych brzmień pianina akustycznego