Aktualizacja Firmware dla Novation Launchkey MK3 i Launchkey Mini MK3!

2021-04-09

Rodzina intuicyjnych i zintegrowanych kontrolerów Novation z serii Launchkey oferuje świetne kontrolery klawiszowe dla użytkowników o każdym poziomie umiejętności. Teraz jednak przyszedł czas na pierwszą aktualizację, oznaczoną numerem 1.1.

Wiele z tych nowych usprawnień zostało zaproponowane przez społeczność użytkowników Novation. Mają one na celu zwiększenie kreatywnego potencjału urządzeń i wygody pracy kontrolerów.

Firmware v1.1 wprowadza nową funkcję trybu strunowego dla Launchkey Mini MK3 i Launchkey MK3. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i momentalnie pobudza kreatywność. Dźwięki są wyzwalane poprzez przytrzymanie wybranych klawiszy i ruchy na dotykowym kontrolerze modulacji Launchkey Mini MK3 lub klasycznym mod wheelu większych modeli. Tryb Strum Mode możesz wykorzystać jednocześnie z wbudowanym arpegiatorem, aby osiągnąć jeszcze bardziej niespodziewane rezultaty.

Wraz z nowym trybem strunowym, Launchkey Mini MK3 otrzymuje również inne funkcje. Składają się na nie usprawnienia, o które zabiegali posiadacze tych kompaktowych kontrolerów. Jest to regulowana jasność oraz czułość padów, wyłączenie sygnału zegara MIDI w sygnale wyjściowym, jak również tryb double-tap dla przycisku shift. Dzięki niemu teraz możesz obsługiwać funkcje arpegiatora i fixed-chords jedną ręką, bez konieczności przytrzymywania shift.

Aktualizację można zainstalować w aplikacji Novation Componets lub na stronie Novation.

Przy okazji przypominamy o promocji - Kup Ableton Live 11 w pakiecie z Launchy Mini MK3 za 1499 zł!.