Hammer 88 Pro - M-Audio wprowadza na rynek nową klawiaturę sterującą!

2021-03-10

 

Muzycy, kompozytorzy i producenci poszukujący najwyższego poziomu kontroli twórczej połączonej z nienaganną, naturalną reakcją i wrażeniem prawdziwego fortepianu – oto kontroler, na który czekaliście. Przedstawiamy Hammer 88 Pro firmy M-Audio.

Ta nowa klawiatura sterująca M-Audio została stworzona dla muzyków na całym świecie, którzy chcą poczucia gry jak na prawdziwym fortepianie, sterowania oprogramowaniem i możliwości precyzyjnej gry do szybkiego i przyjemnego tworzenia muzyki. M-Audio Hammer 88 Pro zapewnia od razu wszystko, czego potrzebuje producent muzyczny, a czego nie oferuje żadna inna pełnowymiarowa klawiatura sterująca w tym przedziale cenowym, ugruntowując M-Audio Hammer 88 Pro jako następny branżowy standard dla 88-klawiszowych klawiatur sterujących.

Hammer 88 Pro daje wszystkie opcje, których potrzebujesz do sterowania dowolnym, wybranym przez siebie oprogramowaniem do tworzenia muzyki. Górny panel zawiera 16 dynamicznych padów RGB z funkcją Note Repeat, 9 przypisywalnych suwaków i 8 przypisywalnych pokręteł do sterowania oprogramowaniem audio. Hammer 88 Pro ma również intuicyjny ekran OLED, który ułatwia wyszukiwanie i testowanie brzmień, mapowanie parametrów oraz miksowanie i edycję sesji. Na tylnym panelu znajdują się 5-pinowe złącza MIDI IN i OUT, 3 wejścia dla nożnych przełączników i 1 wejście pedału ekspresji, czyli wszystkie złącza, których potrzebujesz.

Wyższy poziom wrażenia gry na fortepianie

M-Audio unowocześniło klawiaturę Hammer 88 Pro, wprowadzając ważoną klawiaturę młoteczkową z gradacją. Oznacza to, że ciężkość poszczególnych klawiszy jest dobierana indywidualnie, co naśladuje odczucia z fortepianu akustycznego. Gradacja sprawia, że granie w każdym stylu muzycznym jest ultrarealistyczne z naturalną reakcją i pozwala użytkownikowi łatwo wyrazić emocje w swojej muzyce. Hammer 88 Pro ma również funkcję Assignable Aftertouch, która umożliwia wpływanie na dźwięk wirtualnego instrumentu poprzez ciągłe skanowanie siły nacisku na klawisze, nawet po ich naciśnięciu.

Inteligentna technologia

Hammer 88 Pro obsługuje Smart Chord i Smart Scale firmy M-Audio. Smart Chord pozwala użytkownikowi na granie pełnych akordów za pomocą jednego klawisza. Smart Scale umożliwia użytkownikowi ustawienie klawiatury w taki sposób, aby możliwe było granie tylko dźwięków z wybranej skali. Pozwala to na grę w wybranej skali bez ryzyka zagrania „niewłaściwych” dźwięków i sprawia, że tworzenie muzyki jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Profesjonalne sterowanie

Hammer 88 Pro zawiera funkcje, które są niezbędne do tworzenia nowoczesnej muzyki na każdym komputerze lub programie DAW. Najważniejsza z nich to Auto-Mapping, która natychmiast mapuje Hammer 88 Pro do wielu popularnych programów DAW takich jak Pro Tools, MPC Beats, Cubase, Logic, Studio One i Fruity Loops oraz instrumentów wirtualnych, które są dołączone do Hammer 88 Pro. Wbudowany arpeggiator będzie wpływał na wszystko, co będziesz grać na klawiszach z wykorzystaniem dowolnego wirtualnego instrumentu w programie DAW. To potężne narzędzie może działać w trybie chwilowym lub stałym, dzięki czemu można łatwo je dopasować do swojego stylu.

Dołączone oprogramowanie dla każdego twórcy

Nowy M-Audio Hammer 88 Pro oferuje kompletny pakiet oprogramowania, który zawiera wiele programów DAW, instrumentów wirtualnych i pakietów sampli. Dzięki temu każdy twórca piosenek, producent, muzyk prowadzący transmisje internetowe lub kompozytor ma od razu wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia pełnej produkcji.

W zestawie pakiet wysokiej klasy oprogramowania:

3 programy DAW
– Pro Tools | First M-Audio Edition
– MPC Beats
– Ableton Live Lite

Instrumenty wirtualne
– Hybrid 3 – syntezator wielooscylatorowy
– Velvet – pianino elektryczne
– Mini Grand – fortepian akustyczny
– Vacuum – syntezator analogowy
– Boom – automat perkusyjny vintage
– DB-33 – klasyczne organy
– Xpand!2 – multitimbralowa stacja robocza

Pakiety rozszerzeń MPC Expansion pack
– MPC Beats Producer Kits – wielogatunkowe pakiety do produkcji beatów
– F9 Instruments Beats Edition – 25 wysokiej jakości sampli instrumentalnych
– LANIAKEA Sounds – pakiet produkcyjny – TrapSoul & LoFi
– MSX Audio – kolekcja Soulful Drums
– ADSR – kolekcja LoFi Producer
– MVP Urban Roulette Beats Edition – Urban Kits & Samples Expansion Pack
– Cr2 Deep House Beats Edition – Deep House Expansion Pack
– Cr2 Techno Beats Edition
– MVP HookCity Trap n Soul Beats Edition

 

Seria Hammer 88 Pro najlepsza w swojej klasie 88-klawiszowa ważona klawiatura młoteczkowa z aftertouch i przypisywalnymi strefami – najważniejsze cechy:

 

- 16 padów z podświetleniem RGB, możliwością przypisywania, czułych na dynamikę, z obsługą Note Repeat, do produkcji beatów, uruchamiania klipów itp.

- 8 przypisywalnych pokręteł i przycisków do sterowania wirtualnymi instrumentami, wtyczkami, funkcjami DAW i itp.

- 9 suwaków do sterowania wirtualnymi instrumentami, wtyczkami efektowymi, faderami programu DAW i itp.

- Przyciski Preset i DAW do automatycznego mapowania funkcji programu DAW i parametrów wtyczek

- Tryb Smart Chord umożliwia granie akordów, w tym niestandardowych voicingów

- Tryb Smart Scale eliminuje niewłaściwe dźwięki, ułatwiając stworzenie idealnego utworu

- Arpeggiator z regulatorami Type, Octave, Gate i Swing

- Ergonomiczne koła pitch-bend i modulacyjne oraz 3 wejścia dla nożnych przycisków i 1 wejście pedału ekspresji

- Złącze USB-MIDI i 5-pinowe wyjście i wejście MIDI do sterowania zewnętrznymi urządzeniami MIDI

- Intuicyjny układ z ekranem OLED do szybkiej edycji sterowania

- Zawiera pulpit na nuty, oprogramowanie do edycji MIDI i kompletny pakiet oprogramowania do produkcji