Marantz ogłasza premierę nowego mikrofonu do podcastów - MPM-4000U Podcast Mic!

2021-03-10

Studyjne parametry, wbudowany interfejs audio, łączność plug-and-play, solidna konstrukcja i niezbędne regulatory sprawiają, że jest to najlepszy mikrofon dla twórców podcastów, graczy i entuzjastów transmisji internetowych.

 

Chcesz wejść do świata podcastów? Dzięki wprowadzeniu mikrofonu podcastowego MPM-4000U firma Marantz Professional sprawiła, że nie musisz się dłużej zastanawiać – jest to studyjny mikrofon USB zaprojektowany tak, aby ułatwić podcasting. MPM-4000U został stworzony do wszelkich zastosowań związanych z nadawaniem cyfrowym, w których jest wymagane bezproblemowe ujmowanie nieskazitelnie czystego dźwięku. MPM-4000U jest również wyposażony w oprogramowanie do nagrywania, dzięki czemu początkujący podcasterzy są od razu gotowi do tworzenia. Na miejsca, gotowi, podcast!

 

Fizyczne regulatory tam, gdzie ich potrzebujesz

Funkcje regulacji, których potrzebujesz do zachowania pełnej kontroli nad swoim kolejnym nagraniem, znajdują się pod ręką, bezpośrednio na mikrofonie podcastowym MPM-4000U. Dzięki specjalnym regulatorom poziomu głośności słuchawek, wzmocnienia mikrofonu i wyciszania oraz wyjściu słuchawkowemu 1/8″ całkowita kontrola nad następną transmisją będzie dostępna dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz.

 

Doskonała jakość dźwięku

 

Sercem mikrofonu podcastowego MPM-4000U jest 14-milimetrowa kapsuła pojemnościowa z membraną pokrytą czystym aluminium, o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej. Rezultat? Doskonałe uchwycenie każdego niuansu dźwięku źródłowego przy minimalnych zakłóceniach przez niepożądany szum otoczenia.

 

W zestawie wszystkie akcesoria

MPM-4000U Podcast Mic zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć tworzenie kolejnego podcastu, zapewniając natychmiastowy potencjał twórczy. Dzięki uchwytowi do mocowania na tradycyjnym statywie mikrofonowym, solidnemu statywowi biurkowemu i kablowi USB, użytkownicy będą mogli cieszyć się swobodą podłączania i tworzenia od samego początku. Dodatkowo dołączone oprogramowanie do nagrywania MPC Beats oznacza, że do rozpoczęcia pracy nie potrzebujesz niczego więcej.

 

Szybkie złącze USB-C

Dzięki wbudowanemu interfejsowi audio i błyskawicznej łączności USB-C, zapewniającej szybkie działanie plug-and-play przez USB w systemach operacyjnych Mac, PC, Android i iOS, MPM-4000U Podcast Mic gwarantuje brak kłopotów związanych z konfiguracją. Twórcy podcastów i entuzjaści transmisji internetowych docenią bezproblemową konfigurację MPM-4000U ze wszystkimi głównymi aplikacjami do nagrywania i platformami do streamingu, a także jego znakomitą jakość dźwięku klasy studyjnej.

 

 

Jak nagrać podcast?

 

 

Jak skonfigurować oprogramowanie?