Nowości

589 zł
702 zł Cena regularna
589 zł najniższa cena
1249 zł
1520 zł Cena regularna
1249 zł najniższa cena

Universal Audio ogłasza premierę UAFX - pierwszych kostek efektowych w ich ofercie!

2021-01-29

Kostki UAFX – Golden Reverberator, Starlight Echo Station i Astra Modulation Machine – to rezultat wyczerpujących długoletnich prac badawczo-rozwojowych, które wprowadziły na rynek kostek potężną dwuprocesorową architekturę. Seria UAFX oferuje trzy odmienne klasyczne brzmienia na kostkę, nieskazitelny analogowy wygląd oraz wysoką jakość wykonania.

Funkcje UAFX obejmują intuicyjne tryby Preset / Live, analogowe dry-through, działanie stereo / dual mono, true bypass * z cichym przełączaniem, dodatkowe efekty do pobrania z gamy algorytmów UAD i wiele więcej.

Golden Reverberator

Profesjonalnie uchwycone klasyczne pogłosy

Golden Reverberator gromadzi dekady kultowych dźwięków pogłosów w pojedynczej, pięknie wykonanej kostce efektowej – od gęstego brzmienia studyjnych płyt pogłosowych z lat 50. po napędzany lampą pogłos sprężynowy z klasycznych wzmacniaczy gitarowych z lat 60. i niekończące się algorytmiczne cuda klasycznych cyfrowych pogłosów. Efekty Spring 65, Plate 140 i Hall 224, każdy z dostępną modulacją, oferują podstawową paletę tekstur vintage reverb.

Starlight Echo Station

Słynne opóźnienia analogowe i cyfrowe opóźnienia

Czerpiąc z potężnej wiedzy UA w zakresie emulacji analogowej, kostka Starlight Echo oferuje najlepsze klasyczne efekty delay, jakie kiedykolwiek zostały zarejestrowane w kostce efektowej. Wyposażona jest w trzy typy opóźnień – Tape EP-III, Analog DMM i Precision – kultowy sprzęt ostatnich 60 lat. Starlight oferuje dodatkowe ustawienia zużycia taśmy, modulacji i barwy przedwzmacniacza, zapewniając nieskończone inspirujące dźwięki.

Astra Modulation Machine

Trio ponadczasowych efektów modulacji

Astra Modulation Machine to kompletna dźwiękowa stacja robocza. Astra stawia u Twoich stóp trzy doskonale narzędzia modulacji – od przestrzennych, studyjnych brzmień flangerów z lat 70. po chropowaty chorus i soczyste tremolo z lampą opto. Ustawienia Chorus Brigade, Flanger DBLR i Trem 65 – z dodatkowymi trybami dla Vibrato, Doubling i nie tylko – łączą się, zapewniając mnóstwo gustownych ulepszeń.

Główne cechy efektów UAFX:

  • Charakterystyczne efekty pogłosu, opóźnienia i modulacji połączone z potężnym, dwuprocesorowym silnikiem UAFX oraz autentycznym dźwiękiem wykraczającym poza to, co oferują wszystkie inne kostki efektowe.
  • Tryby Simple Live i Preset do natychmiastowego przywołania ulubionego dźwięku.
  • Dodatkowe efekty do pobrania ze zbioru algorytmów UAD.
  • Prawdziwy lub buforowany bypass* ze śladami (Golden, Starlight) i cichym przełączaniem.
  • Analogowy tryb dry through (Golden, Starlight), tryb stereo / dual mono.
  • Klasyczna analogowa konstrukcja UA i solidne wykonanie, które przetrwa dziesięciolecia.

Galeria