Nowości

338 zł
444 zł Cena regularna
338 zł najniższa cena
2559 zł
2888 zł Cena regularna
0 zł najniższa cena
629 zł
745 zł Cena regularna
745 zł najniższa cena

M-Track Solo & M-Track Duo - nowe interfejsy od M-Audio!

2020-12-28

Te nowe interfejsy audio zostały stworzone, aby użytkownicy mogli łatwo i niedrogo odkrywać świat komputerowego nagrywania i produkcji dźwięku! Interfejsy audio M-Audio M-Track Solo i M-Track Duo – zaprojektowane do produkcji muzyki, transmisji na żywo, podcastów lub słuchania muzyki – zapewniają wspaniałe i przenośne rozwiązanie dla każdego, kto chce ulepszyć funkcje odtwarzania i nagrywania dźwięku na komputerze.

Interfejsy audio M-Track Solo i Duo są wyposażone w ekskluzywne przedwzmacniacze Crystal™ firmy M-Audio, które zapewniają cichy przedwzmacniacz, gwarantujący najlepszy dźwięk z mikrofonów i instrumentów. Przedwzmacniacze mają również zasilanie Phantom + 48V do zasilania mikrofonów pojemnościowych. Oba M-Tracki są również wyposażone w złącza słuchawkowe, wyjścia główne i bezpośredni wybór monitorów, aby zrównoważyć bezpośrednie wejścia i odtwarzanie z oprogramowania komputerowego. W ten sposób ułatwiają nagrywanie nowych ścieżek lub dodawanie części do istniejącej kompozycji.

Oba modele są dostarczane z kompleksowym pakietem oprogramowania, który zawiera wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnych nagrań od razu po wyjęciu z pudełka. Dwa potężne programy DAW Pro Tools | First M-Audio Edition i MPC Beats pozwalają sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom produkcyjnym. Dzięki nim interfejsy zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja piosenka, podcast lub transmisja na żywo brzmiały profesjonalnie. W zestawie znajduje się także potężny zestaw do miksowania z 20 wtyczkami, kolekcją efektów AVID i dwoma potężnymi instrumentami wirtualnymi: Eleven Lite dla gitarzystów, a dla klawiszowców Xpand! 2, bardzo elastyczny i niesamowicie brzmiący syntezator.

Galeria