Premiera Oxygen Pro od M-Audio!

2020-11-25

M-Audio wprowadza nowe klawiatury Oxygen Pro z inteligentnym sterowaniem i automatycznym mapowaniem do bezproblemowej i łatwej produkcji muzyki. Cztery nowe klawiatury sterujące to Oxygen Pro 25Oxygen Pro 49, Oxygen Pro 61 i Oxygen Pro Mini. Klawiatury są zasilane przez USB i wyposażone w ekran OLED, technologię inteligentnych akordów i inteligentnej skali, automatyczne mapowanie, wbudowany arpeggiator i powtarzanie nut – funkcje niezbędne do nowoczesnej produkcji muzycznej.

 

Nowe klawiatury sterujące zostały stworzone dla producentów muzycznych z całego świata, którzy oczekują profesjonalnych funkcji, maksymalnej kontroli nad wirtualnymi instrumentami i możliwości precyzyjnej gry na przyjemnym i łatwym w obsłudze kontrolerze. Klawiatury sterujące M-Audio Oxygen Pro to doskonałe narzędzia do pracy w studiu i na żywo, pozwalające skupić się na tworzeniu muzyki a nie na programowaniu oprogramowania.

 

Cała seria Oxygen Pro, dostępna w wersjach 25-, 49-, 61-klawiszowej oraz Mini, jest zasilana przez USB, wyposażona w ekran OLED, technologie Smart Chord i Smart Scale, automatyczne mapowanie, wbudowany arpeggiator i funkcję powtarzania dźwięków (Note Repeat), które są niezbędne w nowoczesnej produkcji muzyki.
Modele Oxygen Pro 25, 49 i 61 mają 16 padów z podświetleniem RGB, dziewięć przypisywalnych suwaków (z wyjątkiem modelu Pro 25), osiem przypisywalnych pokręteł, 5-pinowe wyjście MIDI oraz klawiatury, które zapewniają uczucie niesamowitej płynności i maksymalną kontrolę nad oprogramowaniem.Oxygen Pro Mini oferuje osiem padów, cztery pokrętła i cztery suwaki w bardziej kompaktowej formie.

 

Bazując na spuściźnie M-Audio w postaci innowacyjnego workflow i grywalności, seria Oxygen Pro automatycznie mapuje się do popularnych DAW-ów takich jak MPC Beats, Pro Tools, Ableton Live, Logic Pro, Studio One i Steinberg Cubase. Seria Oxygen będzie również automatycznie mapowana do dołączonych instrumentów wirtualnych firmy Air Music Tech (Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33, Xpand!2), dzięki czemu artyści będą mogli łatwo przekształcić swoją kreatywność w natychmiastowe, namacalne rezultaty.

 

Smart Chord pozwala użytkownikowi na granie pełnych akordów za naciśnięciem jednego klawisza, natomiast Smart Scale pozwala na ustawienie klawiatury w taki sposób, że możliwe będzie zagranie tylko dźwięków w wybranej skali. Pozwala to na grę w wybranej skali bez ryzyka zagrania jakichkolwiek „złych” dźwięków.

 

Nowe klawiatury M-Audio Oxygen Pro otwierają światy ekspresji i kreatywności oraz sprawiają, że realizacja pomysłów produkcyjnych staje się bardziej płynna niż kiedykolwiek. W zestawie znajduje się kompleksowy pakiet oprogramowania, więc każdy twórca piosenek, producent, muzyk przeprowadzający transmisje w sieci lub kompozytor ma wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia pełnej produkcji od podstaw.

 

 

W zestawie pakiet  wysokiej klasy oprogramowania:

Programy DAW:
– MPC Beats,
– Pro Tools | First M-Audio Edition,
– Ableton Live Lite.

Instrumenty wirtualne:
– Hybrid 3 – Syntezator wielooscylatorowy,
– Velvet – pianino elektryczne,
– Mini Grand – fortepian akustyczny,
– Vacuum – Syntezator analogowy,
– Boom – automat perkusyjny vintage,
– DB-33 – Klasyczne organy.

Pakiety rozszerzeń MPC Expansion pack:
– MPC Beats Producer Kits – wielogatunkowe pakiety do produkcji beatów,
– F9 Instruments Beats Edition – 25 wysokiej jakości sampli instrumentalnych,
– LANIAKEA Sounds – pakiet produkcyjny – TrapSoul & LoFi,
– MSX Audio – Kolekcja Soulful Drums,
– ADSR – Kolekcja LoFi Producer,
– MVP Urban Roulette Beats Edition – Urban Kits & Samples Expansion Pack,
– Cr2 Deep House Beats Edition – Deep House Expansion Pack.

Galeria