Nowości

1859 zł
2435 zł Cena regularna
2210 zł najniższa cena
5439 zł
6796 zł Cena regularna
5088 zł najniższa cena
3449 zł
4262 zł Cena regularna
3449 zł najniższa cena

Premiera Oxygen Pro od M-Audio!

2020-11-25

M-Audio wprowadza nowe klawiatury Oxygen Pro z inteligentnym sterowaniem i automatycznym mapowaniem do bezproblemowej i łatwej produkcji muzyki. Cztery nowe klawiatury sterujące to Oxygen Pro 25Oxygen Pro 49, Oxygen Pro 61 i Oxygen Pro Mini. Klawiatury są zasilane przez USB i wyposażone w ekran OLED, technologię inteligentnych akordów i inteligentnej skali, automatyczne mapowanie, wbudowany arpeggiator i powtarzanie nut – funkcje niezbędne do nowoczesnej produkcji muzycznej.

 

Nowe klawiatury sterujące zostały stworzone dla producentów muzycznych z całego świata, którzy oczekują profesjonalnych funkcji, maksymalnej kontroli nad wirtualnymi instrumentami i możliwości precyzyjnej gry na przyjemnym i łatwym w obsłudze kontrolerze. Klawiatury sterujące M-Audio Oxygen Pro to doskonałe narzędzia do pracy w studiu i na żywo, pozwalające skupić się na tworzeniu muzyki a nie na programowaniu oprogramowania.

 

Cała seria Oxygen Pro, dostępna w wersjach 25-, 49-, 61-klawiszowej oraz Mini, jest zasilana przez USB, wyposażona w ekran OLED, technologie Smart Chord i Smart Scale, automatyczne mapowanie, wbudowany arpeggiator i funkcję powtarzania dźwięków (Note Repeat), które są niezbędne w nowoczesnej produkcji muzyki.
Modele Oxygen Pro 25, 49 i 61 mają 16 padów z podświetleniem RGB, dziewięć przypisywalnych suwaków (z wyjątkiem modelu Pro 25), osiem przypisywalnych pokręteł, 5-pinowe wyjście MIDI oraz klawiatury, które zapewniają uczucie niesamowitej płynności i maksymalną kontrolę nad oprogramowaniem.Oxygen Pro Mini oferuje osiem padów, cztery pokrętła i cztery suwaki w bardziej kompaktowej formie.

 

Bazując na spuściźnie M-Audio w postaci innowacyjnego workflow i grywalności, seria Oxygen Pro automatycznie mapuje się do popularnych DAW-ów takich jak MPC Beats, Pro Tools, Ableton Live, Logic Pro, Studio One i Steinberg Cubase. Seria Oxygen będzie również automatycznie mapowana do dołączonych instrumentów wirtualnych firmy Air Music Tech (Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33, Xpand!2), dzięki czemu artyści będą mogli łatwo przekształcić swoją kreatywność w natychmiastowe, namacalne rezultaty.

 

Smart Chord pozwala użytkownikowi na granie pełnych akordów za naciśnięciem jednego klawisza, natomiast Smart Scale pozwala na ustawienie klawiatury w taki sposób, że możliwe będzie zagranie tylko dźwięków w wybranej skali. Pozwala to na grę w wybranej skali bez ryzyka zagrania jakichkolwiek „złych” dźwięków.

 

Nowe klawiatury M-Audio Oxygen Pro otwierają światy ekspresji i kreatywności oraz sprawiają, że realizacja pomysłów produkcyjnych staje się bardziej płynna niż kiedykolwiek. W zestawie znajduje się kompleksowy pakiet oprogramowania, więc każdy twórca piosenek, producent, muzyk przeprowadzający transmisje w sieci lub kompozytor ma wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia pełnej produkcji od podstaw.

 

 

W zestawie pakiet  wysokiej klasy oprogramowania:

Programy DAW:
– MPC Beats,
– Pro Tools | First M-Audio Edition,
– Ableton Live Lite.

Instrumenty wirtualne:
– Hybrid 3 – Syntezator wielooscylatorowy,
– Velvet – pianino elektryczne,
– Mini Grand – fortepian akustyczny,
– Vacuum – Syntezator analogowy,
– Boom – automat perkusyjny vintage,
– DB-33 – Klasyczne organy.

Pakiety rozszerzeń MPC Expansion pack:
– MPC Beats Producer Kits – wielogatunkowe pakiety do produkcji beatów,
– F9 Instruments Beats Edition – 25 wysokiej jakości sampli instrumentalnych,
– LANIAKEA Sounds – pakiet produkcyjny – TrapSoul & LoFi,
– MSX Audio – Kolekcja Soulful Drums,
– ADSR – Kolekcja LoFi Producer,
– MVP Urban Roulette Beats Edition – Urban Kits & Samples Expansion Pack,
– Cr2 Deep House Beats Edition – Deep House Expansion Pack.

Galeria