Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

4666 zł 5077 zł
415 zł 465 zł
588 zł 660 zł
7600 zł
1249 zł

Black Friday - wielki wybuch promocji na oprogramowanie Arturia!

2020-11-13

Arturia po raz pierwszy w historii oferuje ogromne zniżki na swoje flagowe oprogramowanie. V Collection 7, FX Collection i Pigments zaczynają się od 50% zniżki dla nowych użytkowników, natomiast obecni klienci marki mogą liczyć nawet na jeszcze większe oszczędności! Prawdziwy wielki wybuch kreatywności, dzięki któremu powstaną nowe muzyczne wszechświaty!


Specjalne oferty na oprogramowanie Arturia z okazji Black Friday będą obowiązywać od 12 listopada do 3 grudnia 2020 r.


V Collection 7 - prawdziwa supernova syntezatorów

24 najbardziej kultowych syntezatorów i poszukiwanych klawiatur wszechczasów, natychmiast dostępne w Twoim DAW. Gęsta analogowa moc Mini V, nostalgiczna cyfrowa precyzja DX7 V, zakurzony charakter próbkowania CMI V - i wiele więcej! Eksploruj i ciesz się niezrównanym brzmieniem!


FX Collection - wypaczają dźwięk, przestrzeń i sam czas

Od wyznaczania gatunku do pionierów. Kolekcja sprawdzonych klasyków, zszywek studyjnych i najnowocześniejszych algorytmów. Odkryj wszystko, od pogłosów zaprzeczających grawitacji po upragnione analogowe przedwzmacniacze, aby uzyskać doskonały połysk wokalu; odkryj kolekcję FX.


Pigments - przesuwaj granice syntezy

Eksplozja generowania dźwięku, samplowania i modulacji, która przeniesie cię w najdalsze rejony syntezy. Przekrocz konwencje wirtualnego instrumentu i przenieś swój proces twórczy w miejsce, w którym wszystko jest możliwe.


Więcej informacji na stronie Arturia ->TUTAJ!<-