Nowości

469 zł
499 zł Cena regularna
492 zł najniższa cena
836 zł
888 zł Cena regularna
812 zł najniższa cena

Akai Proffessional Force - aktualizacja oprogramowania do wersji 3.0.5

2020-10-27

Darmowa aktualizacja oprogramowania systemu Force do wersji 3.0.5 daje nowe możliwości do działania. Nowa wersja wprowadza Arranger z bardzo intuicyjnym menu nawigacyjnym, import sesji Abelton oraz MIDI Multi, dzięki któremu istnieje możliwość podłączenia większej liczby urzadzeń USB! Dzięki nowej aktualizacji korzystanie z urządzenia Force jest jeszcze przyjemniejsze!

FORCE to potężna stacja robocza wyposażona w porty CV / Gate, MIDI Din i USB 3.0. Teraz z MIDI Multi ciesz się bezprecedensową kontrolą ścieżek MIDI. Użytkownicy mają niezależną kontrolę nad ścieżkami MIDI do 32 urządzeń podłączonych przez USB. Podłącz swój koncentrator USB MIDI, który nie wymaga sterowników, i natychmiast uzyskaj dostęp do ulubionych syntezatorów, modułów, efektów oparte na MIDI i wielu innych urządzeń. Łatwo modyfikuj nazwy urządzeń MIDI, warstwy ścieżek MIDI i ustaw zachowanie urządzenia za pomocą funkcji Track i Master.

 

Najważniejsze cechy oprogramowania systemowego FORCE 3.0.5

  • Tryb aranżera, który umożliwia nadanie końcowego szlifu utworom,
  • MIDI Multi, by zwiększyć liczbę podłączanych urządzeń,
  • Makra – warstwowe przypisywanie parametrów, efektów i automatyzacji,
  • Przypisywanie parametrów sterowania do 64 padów, crossfadera i dotykowego interfejsu użytkownika,
  • Zaawansowane 16 poziomów do dynamicznego wyzwalania sampli,
  • Import projektów Ableton Live.

Aktualizacja FORCE 3.0.5 jest dostępna dla wszystkich użytkowników stacji roboczej od 6 października 2020 r. na akaipro.com.