Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

2801 zł
6238 zł
6250 zł
3450 zł
3180 zł
425 zł

Akai Proffessional Force - aktualizacja oprogramowania do wersji 3.0.5

2020-10-27

Darmowa aktualizacja oprogramowania systemu Force do wersji 3.0.5 daje nowe możliwości do działania. Nowa wersja wprowadza Arranger z bardzo intuicyjnym menu nawigacyjnym, import sesji Abelton oraz MIDI Multi, dzięki któremu istnieje możliwość podłączenia większej liczby urzadzeń USB! Dzięki nowej aktualizacji korzystanie z urządzenia Force jest jeszcze przyjemniejsze!


FORCE to potężna stacja robocza wyposażona w porty CV / Gate, MIDI Din i USB 3.0. Teraz z MIDI Multi ciesz się bezprecedensową kontrolą ścieżek MIDI. Użytkownicy mają niezależną kontrolę nad ścieżkami MIDI do 32 urządzeń podłączonych przez USB. Podłącz swój koncentrator USB MIDI, który nie wymaga sterowników, i natychmiast uzyskaj dostęp do ulubionych syntezatorów, modułów, efektów oparte na MIDI i wielu innych urządzeń. Łatwo modyfikuj nazwy urządzeń MIDI, warstwy ścieżek MIDI i ustaw zachowanie urządzenia za pomocą funkcji Track i Master.


 


Najważniejsze cechy oprogramowania systemowego FORCE 3.0.5  • Tryb aranżera, który umożliwia nadanie końcowego szlifu utworom,

  • MIDI Multi, by zwiększyć liczbę podłączanych urządzeń,

  • Makra – warstwowe przypisywanie parametrów, efektów i automatyzacji,

  • Przypisywanie parametrów sterowania do 64 padów, crossfadera i dotykowego interfejsu użytkownika,

  • Zaawansowane 16 poziomów do dynamicznego wyzwalania sampli,

  • Import projektów Ableton Live.


Aktualizacja FORCE 3.0.5 jest dostępna dla wszystkich użytkowników stacji roboczej od 6 października 2020 r. na akaipro.com.