Nowości

347 zł
375 zł Cena regularna
347 zł najniższa cena

Świętujemy Dzień Nauczyciela do 28.10.2020!

2020-10-19

Dźwięk przede wszystkim!

W kontaktowaniu się online z uczniami, pracownikami i innymi osobami, dźwięk jest niesamowicie istotny. Często w jakościowym odbiorze materiału audiowizualnego znaczenie ma nie tylko jakość obrazu ale przede wszystkim dźwięku. Bardzo często to właśnie dźwięk powoduje czy uważamy dany materiał audiowizualny, czy też transmisję live za amatorską, czy bardziej profesjonalną. Warto zadbać o warstwę audialną w swoich przekazach i być nie tylko bardziej zrozumiałym ale też przystępniejszym w odbiorze. Wbrew pozorom nie jest to skomplikowana sprawa.

Łatwość konfiguracji

Dzisiejsze urządzenia w głównej mierze są tworzone według zasady "plug'n'play", czyli "podłącz i używaj", zatem ich konfiguracja jest bardzo intuicyjna. Warto podkreślić, że do dobrej jakości głosu podczas zdalnego nauczania potrzebny jest dobry mikrofon, a także jeżeli nie jest to mikrofon pod USB, odpowiedni przetwornik/urządzenie, które przekonwertuje analogowy sygnał z mikrofonu na informacje cyfrowe zrozumiałe przez komputer. Takim urządzeniem jest właśnie interfejs audio, czyli swoista zewnętrzna karta dźwiękowa, która może konwertować analogowy sygnał na cyfrowy.

Takimi urządzeniami są np. urządzenia Focusrite, czyli cenione na świecie i niezawodne interfejsy audio o charakterystycznym, czerwonym kolorze. Mimo wszystko obawiasz się, że nie poradzisz sobie z rejestracją i konfiguracją? Spokojnie! Focusrite poprowadzi cię sam. Urządzenia zostały tak przygotowane, że po podłączeniu do komputera poprowadzą cię krok po kroku przez proces rejestracji i konfiguracji. Dodatkowym atutem interfejsu audio Focusrite jest dedykowany wzmacniacz słuchawkowy, który zapewnia wysokiej jakości odsłuch na słuchawkach.

Na hasło NAUCZYCIEL ONLINE macie 10% zniżki na:

  1.      Interfejs audio Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen
  2.      Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen
  3.      Interfejs audio Focusrite  Scarlett Solo Studio 3rd Gen
  4.      Interfejs audio Focusrite Scarlet Studio 3rd Gen
  5.      Mikrofon Sontronics Podcast Pro (Black/Red)
  6.      Kabel/konwerter Sontronics XLR-USB Cable

Wszystkie produkty z rabatem znajdziecie TU