Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

2249 zł
77 zł
103 zł
860 zł
220 zł

Focusrite: Oficjalne wsparcie dla iPada Pro

2020-06-23


Cieszymy się mogąc ogłosić oficjalne wsparcie interfejsów Scarlett Solo i 2i2 Trzeciej generacji na iPadzie Pro przez USB-C . Teraz interfejsy Focusrite Scarlett możesz zabrać dosłownie wszędzie.


ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ NA INTEREFEJSY SCARLETT


Instalacja i obsługa jest bardzo prosta, po prostu podłącz interfejs, odpal ulubioną aplikację do robienia muzyki i ciesz się brzmieniem Focusrite gdziekolwiek się znajdziesz. Scarlett Solo i Scarlett 2i2 zostały starannie przetestowane z licznymi muzycznymi aplikacjami dla iOS na iPadzie Pro, w tym Garageband. Cubasis 2, Auria Pro, Ampify Launchpad, Ampify Groovebox i Ampify Blocs Wave, jak również FL Studio.


Focusrite Scarlett Solo i Scarlett 2i2 mogą pracować w pełni mobilnie w zestawie z iPadem Pro zasilane z jego baterii przez kilka godzin. Zalecamy jednak pracę z zewnętrznym zasilaniem kiedy to możliwe. Aby podłączyć dodatkowe zasilanie potrzebny jest odpowiedni, aktywny hub USB-C.


Narzędzie Easy Start Tool szybko przeprowadzi użytkowników iPada Pro przez proces rejestracji i pozwoli im zacząć działać!


ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ NA INTEREFEJSY SCARLETT