Nowości

260 zł
333 zł Cena regularna
269 zł najniższa cena
249 zł
266 zł Cena regularna
249 zł najniższa cena
439 zł
444 zł Cena regularna
399 zł najniższa cena
168 zł

Focusrite: Oficjalne wsparcie dla iPada Pro

2020-06-23

Cieszymy się mogąc ogłosić oficjalne wsparcie interfejsów Scarlett Solo i 2i2 Trzeciej generacji na iPadzie Pro przez USB-C . Teraz interfejsy Focusrite Scarlett możesz zabrać dosłownie wszędzie.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ NA INTEREFEJSY SCARLETT

Instalacja i obsługa jest bardzo prosta, po prostu podłącz interfejs, odpal ulubioną aplikację do robienia muzyki i ciesz się brzmieniem Focusrite gdziekolwiek się znajdziesz. Scarlett Solo i Scarlett 2i2 zostały starannie przetestowane z licznymi muzycznymi aplikacjami dla iOS na iPadzie Pro, w tym Garageband. Cubasis 2, Auria Pro, Ampify Launchpad, Ampify Groovebox i Ampify Blocs Wave, jak również FL Studio.

Focusrite Scarlett Solo i Scarlett 2i2 mogą pracować w pełni mobilnie w zestawie z iPadem Pro zasilane z jego baterii przez kilka godzin. Zalecamy jednak pracę z zewnętrznym zasilaniem kiedy to możliwe. Aby podłączyć dodatkowe zasilanie potrzebny jest odpowiedni, aktywny hub USB-C.

Narzędzie Easy Start Tool szybko przeprowadzi użytkowników iPada Pro przez proces rejestracji i pozwoli im zacząć działać!

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ NA INTEREFEJSY SCARLETT