Nowości

355 zł
405 zł Cena regularna
354 zł najniższa cena
2789 zł
3049 zł Cena regularna
2789 zł najniższa cena

Nowy Plugin Collective!

2020-06-05

Gitarzyści, basiści i elektroniczni producenci szukający nowych narzędzi kształtujących brzmienie nie mogą przegapić tej edycji Plugin Collective, która mieści cały zestaw efektów do sound designu w przepięknie zaprojektowanej wtyczce i aplikacji standalone dla komputerów Mac i PC. Od 14 maja do 9 czerwca posiadacze interfejsów Focusrite mogą pobrać BIAS FX 2 LE od Positive Grid.

BIAS FX 2 LE pozwoli Ci zbudować tor audio Twoich marzeń dla gitary, basu lub syntezatora z pomocą emulacji najbardziej cenionych, klasycznych i współczesnych wzmacniaczy i efektów. 15 modeli wzmacniaczy podzielono na Low Gain, Hi Gain, Crunch, Acoustic i Bass, a są to między innymi ’66 AC Boost V2, British Lead 800 i ’76 Jazz Combo. Wraz z nimi otrzymujemy 22 kostki i efekty w formacie rack, w tym kompresory, korektory, przestery, pogłosy, delaye, filtry, chorusy i więcej! Nie ma limitu pedalboardów, które możesz stworzyć i zapisać, a logując się do darmowej bazy presetów ToneCloud® możesz szukać, filtrować i pobierać customowe pedalboardy stworzone przez innych użytkowników i znanych artystów.

Rewolucyjny system Guitar Match nada Twojemu wiosłu brzmienie i charakter jednej z 2 legendarnych gitar poprzez analizę brzmienia pickupów Twojej gitary. Chcesz przekształcić swojego Fendera Squier w Custom ’57 Goldtop Reissue lub Vintage SHR Antique? Dzięki BIAS FX 2 LE jest to możliwe.

Członkowie Plugin Collective mogą pobrać Positive Grid BIAS FX 2 LE za darmo z ich konta Focusrite od 14 maja do 9 czerwca. Więcej o Plugin Collective dowiesz się >tutaj<