Nowości

796 zł
888 zł Cena regularna
812 zł najniższa cena
347 zł
375 zł Cena regularna
328 zł najniższa cena
286 zł
325 zł Cena regularna
299 zł najniższa cena
290 zł
325 zł Cena regularna
299 zł najniższa cena

Nowy Plugin Collective!

2020-06-05

Gitarzyści, basiści i elektroniczni producenci szukający nowych narzędzi kształtujących brzmienie nie mogą przegapić tej edycji Plugin Collective, która mieści cały zestaw efektów do sound designu w przepięknie zaprojektowanej wtyczce i aplikacji standalone dla komputerów Mac i PC. Od 14 maja do 9 czerwca posiadacze interfejsów Focusrite mogą pobrać BIAS FX 2 LE od Positive Grid.

BIAS FX 2 LE pozwoli Ci zbudować tor audio Twoich marzeń dla gitary, basu lub syntezatora z pomocą emulacji najbardziej cenionych, klasycznych i współczesnych wzmacniaczy i efektów. 15 modeli wzmacniaczy podzielono na Low Gain, Hi Gain, Crunch, Acoustic i Bass, a są to między innymi ’66 AC Boost V2, British Lead 800 i ’76 Jazz Combo. Wraz z nimi otrzymujemy 22 kostki i efekty w formacie rack, w tym kompresory, korektory, przestery, pogłosy, delaye, filtry, chorusy i więcej! Nie ma limitu pedalboardów, które możesz stworzyć i zapisać, a logując się do darmowej bazy presetów ToneCloud® możesz szukać, filtrować i pobierać customowe pedalboardy stworzone przez innych użytkowników i znanych artystów.

Rewolucyjny system Guitar Match nada Twojemu wiosłu brzmienie i charakter jednej z 2 legendarnych gitar poprzez analizę brzmienia pickupów Twojej gitary. Chcesz przekształcić swojego Fendera Squier w Custom ’57 Goldtop Reissue lub Vintage SHR Antique? Dzięki BIAS FX 2 LE jest to możliwe.

Członkowie Plugin Collective mogą pobrać Positive Grid BIAS FX 2 LE za darmo z ich konta Focusrite od 14 maja do 9 czerwca. Więcej o Plugin Collective dowiesz się >tutaj<