Nowości

629 zł
745 zł Cena regularna
629 zł najniższa cena

NOWOŚĆ: Monitory T8V z ADAM Audio!

2020-05-06

Nowy monitor T8V to niedrogi, dwudrożny monitor studyjny, wyposażony w 8-calowy głośnik niskotonowy. Zaprojektowany na bazie technologii znanej z mniejszych modeli, zapewnia najlepsze właściwości brzmieniowe w swojej klasie.

NASZA OFERTA NA ADAM T8V

T8V zachwyca mnóstwem użytecznych funkcji. Bezpośrednią, szybką reakcję w górze pasma, nawet w przypadku skomplikowanych transjentów zapewnia wstęgowa membrana głośnika wysokotonowego U-ART.
Tweeter U-ART (Unique Accelerated Ribbon Tweeter) to przełomowe rozwiązanie do nagrywania i miksowania w wysokiej rozdzielczości. Ma pasmo przenoszenia sięgające 25 kHz i jest połączony z precyzyjnym falowodem o tych samych cechach kontroli dyspersji, co falowód High Frequency Propagation (HPS), wykorzystywany we flagowej serii monitorów ADAM Audio – serii S. Falowody w dużym stopniu ujednolicają dyspersję wysokich częstotliwości, zapewniając niesamowicie szeroki idealny punkt odsłuchu, co uwalnia od sztywnego siedzenia w jednej pozycji podczas miksowania.

Wzmacniacze pracujące w klasie D (20 W dla głośnika wysokotonowego i 70 W dla niskotonowego), uniwersalne zasilacze i zwrotnice sterowane przez DSP wywodzą się również z postępów technologicznych osiągniętych przy projektowaniu i produkcji monitorów serii S niemieckiego producenta.
Wzmacniacze wytwarzają potężne ciśnienie akustyczne na poziomie 118 dB na parę. Dzięki 8-calowemu wooferowi pasmo niskich częstotliwości T8V rozciąga się aż do 33 Hz! Miłośnicy niskich tonów mogą poczują się dopieszczeni!

T8V stanowi idealny odsłuch dla wszystkich, którzy marzyli o pracy z 8-calowym monitorem ADAM Audio, ale nie mogli sobie na niego pozwolić.
5-letni pełen serwis naprawczy daje użytkownikom dodatkowy komfort i pewność zakupu produktu najwyższej jakości.

NASZA OFERTA NA ADAM T8V

Specyfikacja monitora T8V

 • Głośnik wysokotonowy: U-ART,
 • Głośnik niskotonowy: 8″,
 • Falowód HPS,
 • Moc wzmacniacza: Głośnik wysokotonowy: 20 W, głośnik niskotonowy 70 W (2 x Klasa D),
 • Czułość wejściowa: +4 dBu / -10 dBV,
 • Pasmo przenoszenia: 33 Hz – 25 kHz,
 • Maksymalny poziom szczytowy (@1m; para): 118 dB SPL,
 • Częstotliwość zwrotnicy: 2,6 kHz,
 • Złącza wejściowe: XLR / RCA,
 • Wzmocnienie/tłumienie wysokich i niskich częstotliwości o ± 2 dB,
 • Waga: 9,8 kg,
 • Wymiary: 400 x 250 x 335 (mm),
 • Zasilanie: 100–240 V,
 • Gwarancja: 5 lat [2 lata na części i robociznę oraz dodatkowe 3 lata (dostępne po rejestracji produktu).

Seria T firmy ADAM Audio

T to nowa seria przystępnych cenowo, profesjonalnych, dwudrożnych monitorów aktywnych marki ADAM Audio, oferująca bardzo wysoką wydajność. Składa się z trzech modeli: T5V z 5-calowym wooferem, T7V z 7-calowym i T8V z 8-calowym.

Wszystkie modele wykorzystują ten sam głośnik wysokotonowy U-ART, mają kolumny ze skośnymi ścięciami, bass-reflex umieszczony z tyłu, zwrotnicę i korektory sterowane przez wbudowany procesor DSP oraz gniazda pozwalające na różnorodne połączenia, a także są kompatybilne z subwooferami ADAM Sub7 i Sub8.

Małe wymiary monitorów (T5V i T7V) stoją w sprzeczności z ich wyjątkową wydajnością: szerokie pasmo przenoszenia, duży zakres dynamiki, doskonałe przenoszenie transjentów, szeroki idealny punkt odsłuchu i niewielkie rozmiary sprawiają, że oba modele monitorów idealnie pasują do małych pomieszczeń realizatorskich przy produkcji muzycznej, postprodukcji filmów i realizacji programów radiowych.
Z kolei popularność gatunków muzycznych opartych na niskich tonach, takich jak hip-hop, EDM, house, drum’n’bass oraz inne rodzaje EDM, stał się głównym przyczynkiem do stworzenia monitora T8V, który zapewnia potężną reprodukcję dźwięku bez kompresji, nawet przy bardzo dużych poziomach dźwięku.

NASZA OFERTA NA ADAM T8V