PROMOCJA: Podwójna platyna z APC!

2020-04-10

Sięgnij po podwójną platynę z kontrolerami APC!
Do 3.05.2020 nowi i obecni użytkownicy kontrolerów APC Mini, APC Key oraz APC40 MKII mogą bezpłatnie pobrać dwa wyjątkowe pakiety sampli i szablonów projektów Ableton Live z serii Platinum Producer.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ KONTROLERÓW APC!

Uwaga producenci i wykonawcy występujący na żywo, którzy szukają kreatywnej stymulacji!

To promocja, na którą czekaliście!

Akai Professional i Sample Tools by Cr2 powróciły z kolejną czasowo ograniczoną promocją dla nowych i obecnych użytkowników kultowej serii APC.

Do 3.05.2020 nowi i obecni użytkownicy kontrolerów APC MiniAPC Key 25 i APC40 MKII mogą skorzystać z dwóch wyjątkowych szablonów projektów i pakietów sampli do Abletona Live.

Należysz do producentów i wykonawców muzyki na żywo szukających stymulacji twórczej? To jest promocja, na którą czekałeś!
Akai Professional i Sample Tools by Cr2 oferują kolejną ograniczoną czasowo promocją dla nowych i obecnych użytkowników kultowej serii APC.
Użytkownicy APC Mini, APC Key 25 i APC40 MKII mogą bezpłatnie pobrać dwa wyjątkowe pakiety sampli i szablonów projektów Ableton Live z serii Platinum Producer, które dostarczają wszystkich narzędzi niezbędnych do pobudzenia wstępnego pomysłu lub nadania ostatecznego szlifu Twojemu najnowszemu dziełu.

Platinum Producer: Urban
Chcesz ruszyć z produkcją muzyki miejskiej? Te pakiety sampli i szablony projektów Ableton Live są dla Ciebie! Ta kolekcja jest pełna dźwięków basu gotowych do wrzucenia do samplera, ciepłych basowych pętli do pocięcia, dynamicznych uderzeń perkusyjnych (w tym stopy, werble, klaśnięcia, hi-haty i perkusjonalia), jak również groove’ujących loopów perkusyjnych, które od razu wprowadzą odpowiedni klimat. W zestawie znajduje się również szereg modnych efektów, które dodadzą pikanterii twoim produkcjom, sample syntezatorów, a także wybór efektownych pętli muzycznych stworzonych specjalnie na potrzeby produkcji miejskich.

Platinum Producer: Electronic and Dance
Ten pakiet naprawdę przeniesie Twoje produkcje muzyczne House/Dance na wyższy poziom. Łączy mięsiste basowe loopy, gotowe do wrzucania do samplera głębokie dźwięki basu, mocne uderzenia perkusyjne (w tym stopy, werble, klaśnięcia, hi-haty i perkusjonalia), jak również powalające pętle perkusyjne – jest tutaj wszystko, czego potrzebujesz do przyprawienia swoich produkcji. Co więcej, ten pakiet zawiera również futurystyczne efekty, które dodadzą Twojej produkcji blasku, sample wrzaskliwych syntezatorów, z którymi możesz eksperymentować, a także wybór epickich loopów syntezatorowych, które natychmiast zwalają z nóg.

Seria APC
W 2009 roku Akai Professional współpracował z twórcami Ableton Live, znanymi na całym świecie twórcami potężnego oprogramowania do wykonywania i produkcji muzyki, i wprowadził oryginalny Ableton Performance Controller – APC40. Urządzenie to podniosło standardy projektowania kontrolerów, zrewolucjonizowało integrację sprzętu i oprogramowania oraz okazało się być podstawowym narzędziem pracy dla użytkowników Ableton Live na całym świecie. Teraz, po uwzględnieniu w pracach rozwojowych opinii użytkowników uzyskiwanych przez okres pięciu lat, firma Akai Professional rozwija tę oryginalną współpracę, oferując najnowszą generacją rodziny APC – APC40 MKII, APC Key 25 i APC Mini.

Sample Tools by Cr2
Sample Tools by Cr2, oddział znanej na całym świecie wytwórni płytowej z muzyką taneczną Cr2 Records, wnosi do świata pakietów sampli reputację wytwórni o wysokiej jakości, myślącej perspektywiczne o muzyce tanecznej!
Jako liderzy rynku sampli i zestawów narzędzi do produkcji, Sample Tools by Cr2 dopieszczają szczegóły i subtelności, które składają się na bogatą różnorodność produkcji muzycznej. Poprzez dostarczenie wyjątkowo przygotowanych pakietów od wybranego zespołu producentów z całego świata, Sample Tools by Cr2 dostarcza producentom muzycznym najnowocześniejsze brzmienia z całego spektrum elektronicznej muzyki tanecznej oraz wszystkie rzeczy niezbędne do produkcji muzyki miejskiej i popu. Jeśli chcesz tworzyć większe bity, mocniejsze dropy, ostrzejsze synthy i wydawać wysokiej jakości muzykę w swoich ulubionych wytwórniach, Sample Tools by Cr2 zapewni Ci narzędzia, których potrzebujesz do odniesienia sukcesu!

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ KONTROLERÓW APC!