Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

1390 zł
700 zł
290 zł

Wygraj monitory ADAM AUDIO!

2020-03-03


Zapraszamy do udziału w 5. edycji konkursu „Soundtrack Competition” organizowanego przez firmę ADAM Audio.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!


O CO CHODZI W KONKURSIE?


Główną nagrodą w konkursie jest para specjalnie zaprojektowanych monitorów studyjnych ADAM Audio A7X w białej błyszczącej obudowie.


Pozostali uczestnicy będą mieli okazję wygrać wiele innych nagród, w tym słuchawki ADAM Audio SP-5 (nagroda za drugie miejsce) i parę monitorów ADAM T5V (nagroda za trzecie miejsce).


 


CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? • Skomponuj krótką ścieżkę dźwiękową (o długości maksymalnie 30 sekund!) do obrazu „Nighthawks” (autor: Edward_Hopper, 1942).
  Zdjęcie zobaczysz tutaj

 • Wrzuć gotową ścieżkę dźwiękową na swoje konto Soundcloud lub YouTube (jeśli go nie masz, nie martw się, jest bezpłatny i łatwy w konfiguracji!).

 • Wypełnij krótki formularz, by w końcu wziąć udział w konkursie.
  Ważne: Twój wpis jest ważny tylko po wypełnieniu i wysłaniu krótkiego formularza: https://www.adam-audio.com/en/soundtrack-competition-2020/


CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ? • Możesz użyć dowolnych dźwięków, np. z bibliotek brzmień, o ile nie naruszają żadnych praw autorskich.

 • Ścieżki dźwiękowe będą ocenione przede wszystkim pod względem kreatywności, muzykalności oraz tego, jak dobrze opowiedzą historię, którą można zobaczyć na zdjęciu.

 • Każda ścieżka dźwiękowa może trwać maksymalnie 30 sekund, a każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.

 • Przeczytaj warunki uczestnictwa i oświadczenie dotyczące ochrony Twoich danych: tutaj


CZAS TRWANIA KONKURSU


Konkurs trwa od 20.02.2020 do 15.03.2020.
Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27.03.2020 na stronie ADAM Audio.


JUROR: LOY WESSELBURG


Loy studiował gitarę jazzową w Kolonii, a od 1991 roku pracował jako kompozytor do muzyki filmowej i reklamowej. Od 1995 roku pracuje jako producent filmowy i muzyczny. W 1999 roku założył firmę produkcji muzycznej „loyproduction”, która wraz z zespołem aranżerów, realizatorów dźwięku, programistów i producentów jest coraz bardziej aktywna w dziedzinie projektowania audio. W 2015 roku otrzymał nagrodę niemieckiej muzyki filmowej za najlepszą piosenkę w filmie („Here in the Rain” w „Lügen und andere Wahrheiten” z Meretem Beckerem).
Loy pomoże wybrać laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca oraz zrecenzuje w krótkim komentarzu audio 30 najlepszych zgłoszeń.


Gotowi do udziału w konkursie?
https://www.adam-audio.com/en/soundtrack-competition-2020/