Arturia FX Collection

2020-02-24

Arturia przedstawia FX Collection, czyli kompletny zestaw wysokiej jakości efektów, zebranych w jedną paczkę! Jest to swoista kombinacja dziedzictwa branży muzycznej z futurystycznymi funkcjami i niezrównaną jakością dźwięku! Na kolekcję składa się 15 efektów (po 3 z każdego rodzaju): preampy, kompresory, filtry, delaye oraz pogłosy (w tym dwa najnowsze!)

Traktuj swoje brzmienie we właściwy sposób: w wyniku dziesięcioleci dedykowanych badań, analiz i modelowania, te 15 doskonałych efektów całkowicie zmieni sposób nagrywania i miksowania muzyki. Łącząc najlepsze w historii efekty i procesory dźwięku ze świeżymi, współczesnymi funkcjami i możliwościami, FX Collection jest niezbędnym narzędziem dla współczesnego producenta.

Dziedzictwo muzyczne łączy się z najnowocześniejszą technologią: innowacyjna technologia Arturii pozwala ożywić klasykę studyjną i umożliwia dodanie nowych funkcji, takich jak: tracking look-ahaed, sidechaining, envelope follower i zaawansowane kształtowanie tonów. Wszystko to wprowadza te efekty na zupełnie nowy poziom. Niektóre wtyczki są nawet całkowicie oryginalnymi projektami Arturii, które łączą to, co najbardziej lubimy w różnych efektach, i przedstawiają ekscytujące, nigdy wcześniej niespotykane możliwości twórcze.

Spersonalizuj je: każdy parametr w każdej wtyczce FX Collection można zmapować pod ulubiony kontroler MIDI, aby uzyskać natychmiastową, praktyczną kontrolę nad miksem. Z łatwością odfiltruj częstotliwości, dostrój przedwzmacniacz lub stwórz kreatywny efekt z regulacją prędkości taśmy w locie. Te efekty mogą być częścią twojego procesu twórczego w taki sam sposób, jak twoje instrumenty. Używaj ich, występuj z nimi, eksperymentuj i znajdź nowe, pomysłowe, osobiste sposoby na wzniesienie swojej muzyki na wyższy poziom!

Kupując FX Collection zamiast każdego z zestawu efektów pojedynczo, można sporo zaoszczędzić! Warto podkreślić, że do 4 marca trwa specjalna promocja, gdzie całość jest dostępna za 100 euro taniej!

Więcej informacji na stronie internetowej Arturia >>>TUTAJ!<<<

 

W skład FX Collection wchodzą:

Pogłosy

Oszałamiające vintage’owe pogłosy i supernowoczesna bestia algorytmiczna, od razu dadzą “to coś” twojej muzyce!

•Rev PLATE-140 – vintage’owy pogłos płytowy, świetny do wokali

•Rev SPRING-636 – pogłos sprężynowy z charakterem

•Rev INTENSITY – futurystyczny pogłos cyfrowy – oryginalny, algorytmiczny, kreatywny pogłos z nieskończonymi możliwościami modulacyjnymi

Delaye

Dodaj wysaturowane, lo-fi lub współczesne delaye do twojego arsenału muzycznego!

•Delay TAPE-201 – analogowe, saturowane echo – organiczny, saturowany delay i pogłos w jednym

•Delay MEMORY BRIGADE – filtrowane analogowe echo – ikoniczny delay lo-fi, który pomógł najlepszym gitarzystom i producentom uzyskać ich unikalny ton!

•Delay ETERNITY – nieskończenie kreatywny delay. Ekscytujący, oryginalny, cechujący się zintegrowanymi efektami i inspirującym brzmieniem. Delay Eternity jest innowacyjnym narzędziem dla współczesnego producenta.

Preampy

Wprowadź sygnał wejściowy do jednych z najlepszych przedwzmacniaczy na świecie, pochodzących z topowych rozwiązań, które posiada niemalże każde pro studio.

•Pre 1973 – brytyjska ikona brzmienia z lat 70 – vintage’owe brzmienie najlepszych studio, perfekcyjnie zrekreowane z myślą o współczesnych producentach

•Pre TridA – wielokrotnie nagradzane i rzadkie EQ – jeden z najbardziej ekskluzywnych channel stripów jaki kiedykolwiek został stworzony – teraz dostępny w twoim DAW!

•Pre V76 – wspaniały przedwzmacniacz lampowy – brzmienie, które zdefiniowało muzykę popularną lat 60 – teraz w twoim wirtualnym studiu!

Kompresory

Kontroluj dynamikę, zbliż całość do siebie, dodaj vintage’owy charakter dzięki tym trzem kompresorom.

•Comp VCA-65 – świetne rozwiązanie do kompresowania partii rytmicznych

•Comp FET-76 – sprawi, że wszystko zabrzmi lepiej – jeden z najbardziej ikonicznych kompresorów studyjnych jakie kiedykolwiek stworzono, zrekreowany w postaci wtyczki. Perfekcyjny na wokalach i instrumentach.

•Comp TUBE-STA – potężne, broadcastowe brzmienie – sekretna broń na potrzeby basu i wokali już od lat 50!

Filtry

Wykorzystaj najlepsze filtry pochodzące z syntezatorów na jakimkolwiek sygnale i wykorzystaj kreatywny potencjał!

•Filter MINI – Filtr dolnoprzepustowy dla filozofów – wtyczkowa rekreacja sławnego moogowskiego filtra drabinkowego 24dB/oktawę, zaktualizowana o nowe ekscytujące funkcje

•Filter M12 – wielotrybowy potwór – filtr pochodzący z legendarnego polifonicznego syntezatora. Współczesna wtyczka do twojego DAW!

•Filter SEM – legenda filtracji stworzona przez Toma Oberheima z nowoczesnym zacięciem – teraz możesz wykorzystać sam filtr do jakichkolwiek celów!

Co sprawia, że te efekty są unikalne?

Każdy plugin jest intuicyjny w użytkowaniu, cechuje się oryginalnymi funkcjami, brzmi świetnie i sprawi, że będziesz z nich korzystał bez przerwy!

Dokładne modelowanie obwodów włącznie z najmniejszymi detalami i niuansami – klasyki się odrodziły dzięki technologiom True Analog Emulation® (TAE®) oraz Physical Modeling technology® (Phi®).

Nowe funkcje – każda wtyczka została rozszerzona o nowe funkcjonalności, takie jak:

  • tracking look-ahead, envelope follower, sidechaining oraz korekcja pre-post
  • niesamowite presety: bazują na ustawieniach inżynierów i studiów, które korzystają z tych efektów bez przerwy
  • wewnętrzne tutoriale: naucz się danej wtyczki podążając krok po kroku za samouczkiem!

Reasumując, jest to kulminacja dekad badań i osiągnięć technologicznych w dziedzinie dźwięku. Teraz na wyciągnięcie ręki!

Cena i dostępność

Arturia ruszyła ze specjalną ofertą początkową, która trwa do 4 marca 2020 i pozwala zakupić cały zestaw za 100 euro mniej! Warto też podkreślić, iż jeżeli jesteś już klientem Arturii i masz inne produkty, to na swoim koncie znajdziesz dedykowaną ofertę, przygotowaną specjalnie dla Ciebie! Więcej informacji na stronie Arturia.com