Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

2149 zł
415 zł 465 zł
415 zł 465 zł
1949 zł 1949 zł

Arturia ogłasza KeyStep Pro!

2020-02-03

Najnowszy i najbardziej wyczekiwany członek rodziny Step ogłoszony!


KeyStep Pro oddaje w ręce użytkownika niesamowite możliwości sekwencjonowania i performance’u w formie kompaktowego i wszechstronnego kontrolera.
Jest to 37-klawiszowy kontroler MIDI i wielokanałowy polifoniczny sekwencer w jednym. Pozwala muzykom przejąć pełną kontrolę nad ich sprzętem modularnym, zewnętrznymi syntezatorami, czy oprogramowaniem w tym samym czasie. 4 niezależne polifoniczne ścieżki sekwencera dają pełną kontrolę nad twoimi instrumentami. Do tego ścieżka 1 może funkcjonować jako 24-częściowy zintegrowany sekwencer perkusyjny. Całość jest niesamowicie intuicyjna w obsłudze, gwarantuje ogromne możliwości łączności i oddaje w ręce użytkownika przepotężne możliwości pod kątem performance’u.


Jeżeli preferujesz klawisze względem padów, pokochasz KeyStepa Pro. Możesz skorzystać z 3-oktawowej klawiatury czułej na velocity z funkcją aftertouch. KeyStep Pro pozwoli w pełni artykułować twoje muzyczne pomysły. Dzięki temu małemu ekspresyjnemu sekwencerowi, możesz mieć cały swój muzyczny ekosystem na wyciągnięcie ręki. Projektanci z Arturii zebrali ogromny feedback od użytkowników produktów z serii Step, aby stworzyć coś, co pozwoli znieść bariery między tobą a muzyką.
Scieżki  • 4 niezależne sekwencery, kontroluj jakikolwiek syntezator, moduł, czy maszynę perkusyjną


Patterny  • 16 patternów na ścieżkę

  • Każdy pattern może się składać z 64 kroków i zawierać 16 not/dźwięków na krok


Szeregowanie/chainy  • połącz ze sobą do 16 patternów w celu stworzenia całych utworów czy sekcji swojego seta