Nowy, potężny MPC ONE w kompaktowej formie!

2020-01-27

Beatmakerzy i producenci muzyczni!
Oto jest produkt, na który czekaliście!
Oto najnowszy przedstawiciel z rodziny samodzielnych urządzeń MPC – potężny i kompaktowy MPC One.

ZOBACZ PRODUKT

 Główne cechy:

 • Autonomiczne MPC – nie wymaga komputera,
 • Potężny system wielordzeniowy z MPC Live i MPC X,
 • 16 dynamicznych padów RGB,
 • 7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości,
 • 2 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej,
 • Sterownik sprzętowy oprogramowania MPC (w zestawie) dla komputerów Mac i PC,
 • Stereofoniczne wejścia liniowe,
 • MIDI In i MIDI Out,
 • 8 wyjść CV/Gate TRS 1/8″ (3,5 mm), kompatybilnych z kablem TS mono,
 • 2 gniazda USB-A 3.0 do podłączania pendrive’a lub sterownika MIDI,
 • Gniazdo karty SD.

MPC One wyposażony jest w najlepszy wielordzeniowy procesor Akai Professional i zapewnia najlepszą niezależną wydajność, którą z pewnością doceni nowa generacja beatmakerów.

Jeśli oczekujesz uzyskania naprawdę profesjonalnych wyników produkcji, od bogatych melodii i mocnych bębnów po najbardziej zaraźliwe groove’y, potrzebujesz narzędzi nowej generacji, które działają jako naturalne rozszerzenie Twojej kreatywności. Przejdź na MPC One, centrum produkcji muzycznej, które zostało stworzone w celu wzbogacenia przepływu pracy i stworzenia najlepszych warunków do samodzielnej produkcji.

MPC One pozwoli doświadczyć światowej klasy kreatywnej produkcji. Zasilany jest przez najpotężniejszy procesor, jaki można znaleźć w samodzielnym urządzeniu produkcyjnym.

Sterowany 7-calowym, wielodotykowym interfejsem i intuicyjnym układem klawiszy dotykowych zapewnia najlepsze doświadczanie pracy z MPC w kompaktowej formie – dla wszystkich producentów i twórców muzycznych.

Ze względu na niezwykle wszechstronny zestaw funkcji i niewielkie rozmiary jest to idealny sprzęt dla każdego studia.
Dzięki niespotykanemu dotąd połączeniu czystej mocy produkcyjnej, kompaktowych rozmiarów i niesamowitej ceny, MPC One ustanawia niezrównany standard w zakresie możliwości i wartości.

W standardzie dostępne są: łączność sieciowa, integracja Splice i złącza CV/Gate, dzięki czemu producenci mogą bez wysiłku uzyskać dostęp do potrzebnych brzmień. MPC One ma fabrycznie załadowaną kolekcję nowych próbek i pętli perkusyjnych o wielkości 10 GB, przygotowanych specjalnie dla tego nowego sprzętu, dostarczając biblioteki pełne mocnych, dynamicznych brzmień perkusyjnych, które na pewno zrobią wrażenie na najbardziej wymagających twórcach.

W MPC One zastosowano charakterystyczne dla MPC silniki syntezy Electric, Tubesynth i Bassline, a także światowej klasy efekty AIR FX do miksowania i masteringu. Dzięki MPC One artyści mają wszystko, czego potrzebują, aby dostarczać imponujące, profesjonalne produkcje i gotowe do streamingu płyty.
Dodatkowo MPC One zapewnia sterownik sprzętowy dla PC i Mac oraz pełną wersję oprogramowania MPC2 Desktop.

Dan Gill, Starszy Menedżer Produktu z Akai Professional, powiedział:
„Dzięki MPC X i MPC Live, najpotężniejszym samodzielnym urządzeniom do produkcji muzyki w historii, przetarliśmy nowe szlaki. Z dumą możemy powiedzieć, że udało nam się dostarczyć dokładnie taką samą moc w wydajnej formie, która będzie odpowiednia do każdego studia produkcji muzycznej. To naprawdę niezwykły dzień dla twórców muzycznych na całym świecie”.