Nowości

338 zł
444 zł Cena regularna
338 zł najniższa cena
204 zł
233 zł Cena regularna
224 zł najniższa cena
539 zł
645 zł Cena regularna
524 zł najniższa cena

Nowa seria kolumn JBL IRX!

2020-01-08


Przedstawiając całkiem nową serię IRX100 amerykański koncern wchodzi w całkiem nowy segment! 
Wszyscy z Was, którzy szukali solidności i jakości, z których słynie JBL, wysokiej skuteczności i solidnego brzmienia w budżecie, który zaskoczy nawet najbardziej oszczędnych, będą pozytywnie zaskoczeni.
 
IRX108BT oraz IRX112BT to dwudrożna, lekka (8 kg/12kg), 8-calowa lub 12-calowa aktywna kolumna głośnikowa do wszelkich zadań, które przed nią postawisz - eventy, imprezy okolicznościowe, sety DJ’skie, mniejsze koncerty.
 
Zintegrowany z tyłu kolumny moduł oferuje 1300W wzmacniacz i  124/127dB SPL, cztery, od razu gotowe do działania dedykowane presety EQ do róznych scenariuszy pracy. JBL IRX dostarcza ponadto automatyczny system antysprzężeniowy DBX AFS, opcję BASS BOOST i zaprojektowaną przez firmę Soundcraft funkcję „DUCKING", wyciszającą automatycznie muzykę, gdy wykryty będzie sygnał z mikrofonu.
 
Dodatkowo IRX'y posiadają możliwość bezprzewodowego przesyłu dźwięku za pomocą protokołu Bluetooth 5.0.
 
Solidna obudowa posiada trzy wygodne uchwyty i 35-milimetrowy otwór dla statywu. Jej kształt umożliwia pracę również jako monitor.
 
Zestaw dwóch złączy XLR/TRS gwarantuje wpięcie mikrofonu lub wejśc liniowych, a dodatkowe złącze XLR typu „pass thru" pozwoli na rozbudowanie systemu o więcej zestawów IRX108 lub IRX112.
 
JBL IRX są banalne w użyciu. Podłączasz, wybierasz jeden z czterech gotowych presetów - Music, Vocal, Speech, Flat i grasz!
 
Postaw na świadomą konsumpcje w trosce o swój portfel oraz środowisko naturalne i wybierz solidny produkt na lata zamiast produktów "jednokrotnego użytku”, zwłaszcza że JBL IRX to najbardziej przystępny cenowo aktywny zestaw mobilny głośnikowy JBL’a, który oferuje więcej niż konkurencja w tym segmencie.