Pobierz bezpłatnie Reason Lite!

2019-11-05

Chcesz zmienić swój sposób pracy? M-Audio i Propellerhead mają na to odpowiedź!
Od 1.10.2019 do 31.12.2019 nowi i dotychczasowi użytkownicy klawiatur sterujących M-Audio z serii Keystation MK3, Oxygen MKIV i CODE mają natychmiastowy dostęp do Reason Lite, wyposażonego we wszystkie narzędzia wymagane przez nowoczesnego producenta do tworzenia niesamowitej muzyki.

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś nowego, co mogłoby zaowocować nowym pomysłem, czy też platformy, która nada ostatni szlif Twojemu najnowszemu dziełu sztuki, Reason Lite zapewnia wszystkie podstawowe elementy do produkcji muzyki.

Dzięki połączeniu sił M-Audio i Propellerhead wszystko, czego wymaga współczesny producent, jest tutaj – wiodące w branży sterowanie i kompletny DAW, który skupi Twoją uwagę na tym, co ważne – na Twojej kreatywności. Działaj szybko, ta oferta nie potrwa długo!

Reason Lite można zrealizować po rejestracji produktów na stronie internetowej M-Audio: https://www.m-audio.com

Reason Lite

Reason Lite oferuje 8 ścieżek instrumentalnych/audio w połączeniu z szybkim przepływem pracy i zestawem instrumentów, maszyn perkusyjnych, samplerów, efektów, narzędzi do nagrywania i miksowania, czyli wszystkim, czego potrzebujesz do tworzenia, komponowania, miksowania i ukończenia muzyki.
Reason Studios zamienia muzycznych marzycieli z całego świata w twórców muzyki i inspiruje ich do dalszych marzeń. Propellerhead, jako twórca platformy Reason obejmującej instrumenty, wtyczki, oprogramowanie do produkcji muzyki i aplikacje mobilne, zainspirowało do tworzenia miliony użytkowników na całym świecie.
Niezależnie od tego, czy tworzysz swój pierwszy beat, produkujesz następny hit, tworzysz własne brzmienie, bawisz się pomysłem, czy też po prostu rozgryzasz różne rzeczy – Reason pozwala Ci to zrobić.

Klawiatury sterujące serii Keystation MK3

Zacznij tworzyć i wykonywać muzykę na komputerze Mac lub PC z najlepiej sprzedającymi się klawiaturami sterującymi na świecie: Serią Keystation MK3 firmy M-Audio.
Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą szukającym odpowiednich elementów sterujących, czy chciałbyś dopiero zacząć z właściwym kontrolerem USB MIDI, seria Keystation MK3 to proste, potężne klawiatury sterujące MIDI, stworzone do sekwencjonowania muzyki i gry na instrumentach wirtualnych na komputerze Mac lub PC. Wszystkie modele: Keystation 49 MK3, Keystation 61 MK3, Keystation Mini 32 MK3, mają dynamiczne klawisze o naturalnym „wyczuciu” oraz wszechstronne elementy sterujące, które poszerzają zakres możliwych do zagrania dźwięków, możliwości ekspresji i usprawniają przepływ pracy podczas nagrywania.

Klawiatury sterujące serii Oxygen MKIV

Wypuszczając serię Oxygen, firma M-Audio była pionierem na rynku mobilnych klawiatur sterujących MIDI.
Dzisiaj M-Audio nadal jest liderem tej technologii dzięki rozwojowi intuicyjnych kontrolerów do produkcji i wykonywania muzyki na żywo w oparciu na oprogramowaniu. Dzięki ciągle rozwijanym innowacjom w ciągu ostatnich prawie dziesięciu lat, nowa seria kontrolerów Oxygen oferuje więcej możliwości sterowania, głęboką integrację sprzętu i oprogramowania oraz niezawodną konstrukcję, która daje Ci możliwości tworzenia muzyki w podróży lub zastosowania tych kontrolerów w dowolnym studiu. Klawiatury z serii Oxygen MKIV dostępne są w wersji 25-, 49- i 61-klawiszowej i wyposażone są w zestaw padów, suwaków i pokręteł. Zapewniają całkowitą kontrolę nad oprogramowaniem, co pozwala Ci na pozostanie w kreatywnym transie nagrywania i miksowania muzyki bez konieczności sięgania po myszkę.

Klawiatury sterujące serii CODE

Rodzina klawiatur sterujących M-Audio z serii CODE łączy w sobie całą moc produkcyjną i wykonawczą, której potrzebujesz, aby uzyskać jak najwięcej ze swojego oprogramowania muzycznego i sprzętu MIDI.
Seria CODE oferuje kilka przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych, które umożliwiają ci tworzenie i wykonywanie muzyki w możliwie najlepszy sposób. Klawiatura nie powinna stanowić przeszkody na drodze kreatywności. Przeciwnie, powinna działać jako bezpośrednie przedłużenie Twoich myśli, zapewniając natychmiastowe, precyzyjne i jasne wyrażanie muzycznych pomysłów.
Cała seria Code – z 25, 49, 61 klawiszami – ma całkowicie nowe klawiatury, z równą i precyzyjną akcją. Klawisze o naturalnym profilu są czułe zarówno na siłę uderzenia, jak i docisku, zapewniając maksimum możliwości ekspresji. Kontrolery Code wyposażone są we wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia poważnych dzieł muzycznych.
Dzięki kilku wielu bankom suwaków, pokręteł, przycisków, padów i płynnie pracującym kołom pitch-bend i modulacji szczegółowe sterowanie parametrami jest banalnie proste. Nowość w klawiaturach sterujących M-Audio – X/Y Touchpad – zapewnia dodatkową, bezpośrednią interakcję z parametrami efektów i instrumentów wirtualnych wzdłuż osi X/Y.