Nowości

737 zł
888 zł Cena regularna
796 zł najniższa cena
332 zł
365 zł Cena regularna
332 zł najniższa cena
510 zł
595 zł Cena regularna
549 zł najniższa cena

Kup Akai MPK Mini i zyskaj pakiet do produkcji muzyki

2019-11-05

Od 1.10.2019 do 31.12.2019 nowi i obecni użytkownicy klawiatur MPK Mini MKIIMPK Mini MKII LE WhiteMPK Mini MKII LE Black i MPK Mini Play uzyskują natychmiastowy dostęp do światowej klasy narzędzi i materiałów do produkcji muzyki, pochodzących od najlepszych światowych twórców i dostawców brzmień.

Twoja produkcja wymaga najlepszych rozwiązań, pozwalających uchwycić współczesną twórczość: chodzi o natychmiastowy dostęp do światowej klasy kolekcji sampli, najwyższej klasy kontroler czy program DAW.

Firma Akai Professional właśnie stworzyła dla Ciebie łatwy punkt dostępu do świata produkcji dzięki wyjątkowej, ograniczonej czasowo ofercie obejmującej współpracę ze Splice, Loopcloud i Serato Studio.

Od 1.10.2019 do 31.12.2019 nowi i obecni użytkownicy serii MPK Mini mają prawo do:
– 3-miesięcznego bezpłatnego dostępu do Splice Sounds,
– ogromnej 2GB biblioteki na żądanie z Loopcloud,
– 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej Loopcloud Studio (plus 50% zniżki na pierwszy rok subskrypcji),
– bezpłatnej 3-miesięcznej subskrypcji Serato Studio.

Klawiatury MPK Mini

Bądź mobilny, nie tracąc kontroli!
Seria Akai Professional MPK Mini MKII to ultrakompaktowe klawiatury sterujące, stworzone dla producentów i podróżujących muzyków.
Dzięki zestawowi niezbędnych do produkcji muzyki regulatorów sprzętowych umieszczonych w cienkiej, ultraprzenośnej obudowie, klawiatury MPK Mini MKII i MPK Mini MKII LE White pozwalają na nagrywanie, komponowanie i występowanie z użyciem instrumentów wirtualnych, wtyczek efektowych i programów DAW – zawsze wtedy, gdy tylko pojawi się inspiracja.
Szukasz czegoś samodzielnego? Nie musisz szukać niczego innego niż MPK Mini Play! To klawiatura sterująca za dnia i kopalnia dźwięków w nocy dzięki wbudowanemu chipsetowi wypełnionemu poszukiwanymi brzmieniami!

Splice

Splice oferuje miliony bezpłatnych brzmień i sampli we wszystkich gatunkach dla muzyków i projektantów dźwięku, które mogą oni wykorzystywać w swoich utworach, bitach, muzyce filmowej itp.
Splice, oprócz tworzenia kolekcji brzmień wysokiej jakości, współpracuje z artystami i wytwórniami w celu produkcji oryginalnych i ekskluzywnych paczek sampli dla twórców Splice Sounds, które mogą oni wykorzystywać w swoich projektach.
Artyści, kompozytorzy i twórcy beatów używają Splice Sounds do tworzenia utworów nagradzanych Grammy, muzyki filmowej, hitów klubowych i wielu innych.

Serato Studio

Serato Studio jest najlepszym narzędziem do tworzenia beatów dla DJ-ów i producentów. Zostało stworzone w taki sposób, abyś nie tracił więcej czasu na kolejne przeszkody. Pozwala zachować kreatywność i tworzyć pełnowartościową muzykę.
Możesz od razu zacząć robić beaty przy pomocy wbudowanych zestawów perkusyjnych, instrumentów, loopów i sampli pochodzących od renomowanych artystów i projektantów dźwięku, a także używać wtyczek VST i AU, automatyki i eksportować stemy, by dostosować brzmienie dokładnie tak, jak chcesz.

Loopcloud

Loopcloud daje artystom moc oryginalności.
Rewolucyjna aplikacja i wtyczka pozwala producentom ciąć, edytować i stroić miliony sampli. Mogą oni także odsłuchiwać pętle i przeprowadzać kluczowe edycje w czasie rzeczywistym.
Muzycy mogą organizować i analizować własne kolekcje próbek obok brzmień Loopmasters i ich partnerów. Co ważne, cechy te pozwalają producentom robić wszystko w jednym miejscu – muzyka nigdy nie musi się zatrzymywać. To oprogramowanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby blokady twórców przeszły do historii. Z Loopcloud wszystko jest możliwe!

Na co czekasz?

Dzięki połączeniu sił Loopcloud, Serato Studio, Splice i Akai Professional, przenośne klawiatury MPK Mini MKII wraz z zawartością ograniczonego czasowo pakietu zapewniają producentom najlepsze środki do nieograniczonej mobilnej produkcji muzyki oraz sposób pracy w pełni dostosowany do osobistych preferencji!
Zdefiniuj na nowo swój proces twórczy, zmień swój tok pracy i poznaj nową generację kreatywnych narzędzi dzięki MPK Mini MKII – nie zawiedziesz się!