AKTUALIZACJA 3.0.3 DLA FORCE

2019-09-10

AKTUALIZACJA 3.0.3 DLA FORCE
Nowa aktualizacja wprowadza szereg udoskonaleń wymaganych przez użytkowników, w tym automatykę dla sekwencera/siatki, eksport Ableton Live Set i wiele więcej.
Force wyposaża muzyków, DJ-ów i producentów we wszystkie niezbędne funkcje do nowoczesnej pracy opartej na klipach, w tym wyzwalanie klipów, sekwencer krokowy, sampling, syntezatory i 7-calowy wyświetlacz wielodotykowy. Force jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą mieć samodzielny produkt z najnowszymi, nowoczesnymi technikami przepływu pracy, wolny od konieczności podłączenia go do komputera.
Po dodaniu w wersji 3.0.1 udoskonalania trybu Launch oraz dodaniu procesorów Mother Ducker i Mother Ducker Input, aktualizacja 3.0.3 wprowadza szereg wymaganych przez użytkownika usprawnień dotyczących przepływu pracy – przede wszystkim funkcję automatyki zarówno w sekwencerze krokowym, jak i w edytorze siatki, a także funkcję eksportu Ableton Live Set.

Aktualizacja 3.0.3 obejmuje również:
 Funkcję eksportu wszystkich klipów lub eksportu pojedynczego klipu – użytkownicy mogą teraz eksportować klipy z projektu Force do plików audio, MIDI lub MPC Pattern
 Ulepszenia trybu Matrix – użytkownicy mogą teraz kopiować, wklejać, tworzyć i usuwać klipy ztrybu Matrix.
 Nową funkcję Convert to Keygroup – Na ścieżce perkusyjnej użytkownicy mogą szybko przekonwertować próbkę przypisanądo pada na ścieżkę Keygropup, aby móc odtwarzać próbkę (grać samplem) chromatycznie.
 Ulepszoną obsługę klawiatury zewnętrznej dla skal wybieranych w Force
 Nowy tryb sekwencera krokowego – Mono Lanes, idealny do jednogłosowych melodii i linii basowych
 Obsługę do ośmiu submiksów w oknie miksera
 Gdy Force pracuje w trybie Computer Mode, działa teraz jako interfejs audio.
 Całkowicie nowe układy interfejsów TUI dla efektów Akai Vintage.

Zgodność
Jest to aktualizacja oprogramowania sprzętowego i komputerowego.
Oprogramowanie sprzętowe
To wydanie jest przeznaczone dla sprzętu Force.
Pobieranie aktualizacji
Aby pobrać aktualizację oprogramowania sprzętowego w wersji 3.0.3, przejdź do strony produktu Force na stronie Akai Professional i kliknij Downloads.