AKAI - bitwa na beaty!

2019-06-21Akai Professional i Tracklib łączą siły, organizując wyjątkową bitwę na beaty, ocenianą przez Ericka Sermona.


Użytkownicy urządzeń serii MPC, MPD i MPK mają wyłączny dostęp do dwóch przygotowanych przez ekspertów plików z masterami i jednego utworu w stemach z Traklib, które umożliwiają wzięcie udziału w bitwie na beaty.

Wzywamy wszystkich beat-maniaków! To jest konkurencja, na którą czekacie!

Akai Professional i Tracklib ogłaszają bitwę na beaty – Beat Battle – ocenianą przez króla hip-hopu Ericka Sermona, dostępną wyłącznie dla nowych i obecnych użytkowników serii MPC, MPD i MPK.

Zgłoszenie jest bardzo proste – wystarczy wejść na stronę rejestracji produktu Akai Professional, zarejestrować produkt i postępować zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać dostęp do 2 plików z masterami i jednego utworu w stemach ze strony konkursu Tracklib.
Następnie trzeba pociąć, zsamplować, zremiksować i w ten sposób stworzyć swoje arcydzieło.
Następnie wrzucić je na Instagram przed 11.08.2019 z hashtagiem #akaitracklib i gotowe!

Co można wygrać?

1. Mistrz | MPD218 podpisany przez Ericka Sermona i Tracklib Sample Clearance (pozwolenie na korzystanie z sampli z serwisu Tracklib) + 100 punktów do pobierania
2. Miejsce | MPC Software + rozszerzenia i Sample Clearance + 50 punktów do pobierania
3. Miejsce | MPC Software+ rozszerzenia i Sample Clearance + 25 punktów do pobierania

Na co czekasz?
Wykorzystaj swoje umiejętności tworzenia bitów i sprawdź, czy masz szansę na wygranie tych fantastycznych nagród.

O serii MPC
Ewolucja współczesnej muzyki jest nierozerwalnie związana z legendarną serią Akai Professional MPC – w pełni funkcjonalnego, potężnego urządzenia do produkcji muzyki i występów na żywo, które pociągnęło za sobą powstanie wielu nowych i rozwój niezliczonych istniejących gatunków muzycznych.

Dzięki często kopiowanej, ale niedoścignionej konstrukcji, Music Production Centre zapewnia swoim użytkownikom bezkonkurencyjny przepływ pracy i namacalny interfejs z perspektywicznymi, pożądanymi funkcjami, ustanawiającymi nowy standard w branży.

Nie zadowalaj się imitacją, przejmij kontrolę nad swoją twórczością dzięki MPC X, MPC Live i MPC Studio Black.

O serii MPK
Centralny element Twojej kreatywności opartej na DAW-ie!
Kontrolery serii Akai MPK2 łączą w sobie głęboką integrację oprogramowania, ulepszony przepływ pracy i podstawowe technologie z kultowej linii stacji roboczych MPC.

Modele MPK Mini MKII, MPK225, MPK249 i MPK261 zostały skonstruowane jako rozwiązania typu all-in-one (wszystko w jednym) dla zapewnienia wszechstronnego łączenia ze sobą i sterowania instrumentami wirtualnymi, wtyczkami efektowymi, DAW-em itp.

O serii MPD
Kontrolery serii MPD to kontrolery z padami obsługujące MIDI przez USB, idealne dla producentów, programistów, muzyków i DJ-ów.

MPD218, MPD226 i MPD232 w intuicyjny sposób łączą elementy sterujące i technologię MPC z bezproblemową łącznością USB, przenosząc „czucie” klasycznego tworzenia bitów do świata komputerowej produkcji muzyki, co sprawia, że są idealne w dla producentów, muzyków i DJ-ów.