Nowości

755 zł
839 zł Cena regularna
755 zł najniższa cena
286 zł
325 zł Cena regularna
299 zł najniższa cena
699 zł
755 zł Cena regularna
755 zł najniższa cena

MPC X z kolekcją MPC Expansions

2019-01-31Otrzymaj rozszerzone brzmienia MPC Expansions i MPC Expansions Exchange

Od 14.01.2019 do 14.04.2019 nowi i obecni użytkownicy kontrolera Akai MPC X otrzymają rozszerzoną, wyjątkową i przede wszystkim oczekiwaną przez użytkowników kolekcję brzmień MPC Expansion wraz z nową MPC Expansions Exchange.

Przez ograniczony czas nowi i obecni użytkownicy kontrolera Akai MPC X
otrzymają rozszerzoną kolekcję, która zawiera mnóstwo bogatych brzmień, od mocnych uderzeń bębnów po zmysłowe linie melodyjne.

Kolekcja pochodzi z firmy MVP-Loops, wiodącego w branży lidera brzmień.
Kolekcja bazuje na istniejącej, cenionej przez krytyków bibliotece, która zapewnia producentom najwyższej jakości brzmienia, idealne do natychmiastowej kreatywnej inspiracji.

Jak uzyskasz kolekcję?

Gratulujemy! Już za chwilę zyskasz możliwość pobrania wyjątkowej kolekcji MPC Expansions.

- W okresie promocyjnym zarejestruj swój spełniający wymagania MPC X na stronie:
http://www.akaipro.com/account/productreg
Żałujemy, że produkty kupione i zarejestrowane poza tym okresem nie są uwzględniane.

- Po rejestracji MPC X znajdź na swoim koncie swój kod rejestracji znajdujący się pod ofertami.

- Skopiuj swój kod i kliknij w “Redeem”.

- Kliknij na stronę “Download Now”.

- Na stronie MPC Expansion Exchange zostaniesz poproszony o kilka szczegółów, a następnie będziesz mógł zrealizować kod.

- Otwórz swój kod w okienku „Coupon”.

- Twoje zamówienie powinno być teraz bezpłatne. Jeśli twoje zamówienie nie jest wyświetlane jako bezpłatne, nie kontynuuj i skontaktuj się z pomocą techniczną.

- Naciśnij przycisk, aby zakończyć. Pliki do pobrania będą dostępne natychmiast.

Promocja jest ważna od 14.01.2019 do 14.04.2019.

Zapraszamy!

O MPC X

MPC X jest autonomicznym MPC, wyposażonym w piękny, kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala i 16 niesamowicie reagujących, dynamicznych padów RGB, czułych na siłę docisku. Wszystko napędzane wielordzeniowym procesorem, dostrojonym z chirurgiczną precyzją do zasilania MPC Software 2.0. Uzupełnienie kontrolera stanowią specjalne przyciski menu, duże główne pokrętło i 16 dotykowych pokręteł obracalnych o 360º (Q-Link) z adaptacyjnymi wyświetlaczami OLED.

O MPC 2.3

Nowa aktualizacja oprogramowania MPC 2.3 umożliwia użytkownikom MPC X, MPC Live i MPC Software 2 korzystanie m.in. z trzech nowych wbudowanych syntezatorów: TubeSynth, Bassline i Electric firmy AIR Music Technology (TubeSynth, Bassline i Electric) do samodzielnej pracy MPC. Teraz szereg przełomowych funkcji podnosi rolę samplera MPC do prawdziwej muzycznej potęgi.

„MPC 2.3 rozwija doświadczenia użytkownika na wiele niesamowitych nowych sposobów” – powiedział Dan Gill, Professional Product Manager Akai.

„Użytkownicy będą szczególnie zadowoleni z nowych wtyczek stworzonych przez AIR. Zdecydowanie otwierają one zupełnie nowy świat twórczych możliwości” – dodał.