Dodatkowe instrumenty do kontrolerów Arturia KeyLab

2018-11-23

Dodatkowe instrumenty do kontrolerów Arturia KeyLab MKII lub KeyLab Essential

Kupując kontrolery Arturia KeyLab MKII lub KeyLab Essential, można zgarnąć dodatkowe instrumenty pochodzące z legendarnego V Collection.

Oferta specjalna
Przez ograniczony czas od 13.11.2018 do 31.01.2019, do kontrolerów KeyLab MkII i KeyLab Essential dodawane są dodatkowe, nagradzane, wirtualne instrumenty z legendarnej kolekcji oprogramowania Artura V Collection!

Bezproblemowa integracja
Każdy z instrumentów programowych zawartych w tej ofercie doskonale współpracuje z kontrolerami Arturii. Każde pokrętło, suwak, przycisk, przełącznik i pad automatycznie przypisane są do kluczowych parametrów, dzięki czemu masz wrażenie, że te legendarne syntezatory i klawiatury są na wyciągnięcie ręki.

Oprogramowanie, z którego będziesz korzysta
Nie ma tu wymyślnych instrumentów, ani dziwnych efektów. Tylko legendarne syntezatory, organy i fortepiany przywrócone do życia dzięki wielokrotnie nagradzanej technologii modelowania Arturii. Jak to się mówi - "All killer, no filler”,

Bez ograniczeń
Każdy z tych bonusowych instrumentów pochodzi bezpośrednio z kolekcji Arturia V Collection, czyli z kompendium ikonicznych instrumentów, które ukształtowały oblicze muzyki na całe stulecie. Sam Analog Lab zawiera ponad 6500 niesamowicie brzmiących, gotowych ustawień... ale w sumie dlaczego się ogranicza?

Dzięki promocji, KeyLab Essential zawiera:
• Analog Lab - ponad 6,500 niesamowitych brzmień pianina, organów oraz syntetycznych
• UVI Grand Piano Model D - świetnie brzmiące pianino
• Ableton Live Lite - jeden z najpopularniejszych DAW do tworzenia muzyki
• BONUS! Mini V - autentyczna rekreacja syntezatora Minimoog
• BONUS! Stage-73 V - perfekcyjna emulacja Fender Rhodes

Dzięki promocji, KeyLab MkII zawiera:
• Analog Lab - ponad 6,500 niesamowitych brzmień pianina, organów oraz syntetycznych
• Piano V - perfekcyjne, luksusowo brzmiące pianino
• Ableton Live Lite - jeden z najpopularniejszych DAW do tworzenia muzyki
• BONUS! Mini V - autentyczna rekreacja syntezatora Minimoog
• BONUS! Stage-73 V - perfekcyjna emulacja Fender Rhodes
• BONUS! B-3 V - Niesamowite brzmienia organów Hammonda

Jest to oferta limitowana, obejmująca przedział czasowy od 13.11.2018 do 31.01.2018. Każdy kupiony w tym okresie kontroler, będzie upoważniał do pobrania dodatkowych instrumentów z V Collection.
Arturia już wcześniej dodawała do swoich klawiatur instrumenty programowe najwyższej klasy. Można powiedzie, że kupowało się soft, a kontroler był gratis. Teraz, z dodatkową promocją „Art of Keys”, tym bardziej nie ma na rynku lepszej oferty na kontroler do studia czy na scenę. To także idealna okazja na prezent pod choinkę!

Galeria