Nowości

355 zł
444 zł Cena regularna
354 zł najniższa cena
214 zł
277 zł Cena regularna
0 zł najniższa cena
261 zł
325 zł Cena regularna
290 zł najniższa cena
689 zł
510 zł
595 zł Cena regularna
549 zł najniższa cena

Testuj i wygraj EVOLVE 50

2018-07-17

Testuj i wygraj EVOLVE 50.

Akcja promocyjna Electro-Voice

Marka Electro-Voice oraz jej dystrybutor, Audio Plus, ogłaszają konkurs. Wypożycz system nagłośnieniowy EVOLVE 50 do testu. Podziel się zdjęciami lub nagraniem na Facebooku, by mieć szansę wygrania systemu EVOLVE 50!

Audio Plus, dystrybutor marki Electro-Voice na Polskę, który w tym roku obchodzi jubileusz 20 lat istnienia i jednocześnie współpracy z EV, ogłasza wyjątkową akcję promocyjną. Teraz każdy może przetestować system EVOLVE 50 i podzielić się swoimi wrażeniami na Facebooku, by móc wygrać kompletny system na własność. Akcja działa od 16 lipca do 30 września 2018, a oto co trzeba zrobić, by wziąć w niej udział:

1. ZGŁOŚ SIĘ: Wypełnij formularz na stronie audioplus.pl/EVOLVE50

2. TESTUJ: Odbierz swój zestaw testowy od Audio Plus

3. POSTUJ: Podziel się zdjęciami lub nagraniem z wydarzenia, na którym testowałeś EVOLVE 50. Opisz wydarzenie i dodaj tagi #EVTESTWIN-PL oraz #AUDIOPLUS. Nie zapomnij ustawić posta jako „Publiczny”!

4. WYGRYWAJ: Po zakończeniu akcji zostanie wyłoniony polski zwycięzca. Zwycięzcę wytypuje firma Audio Plus, bazując na liczbie lajków na Facebooku. Zwycięzca otrzyma kompletny system EVOLVE 50, złożony z dwóch zestawów kolumna+subwoofer

Akcja prowadzona jest na stronie audioplus.pl/EVOLVE50 – można tu znaleźć wszystkie informacje oraz regulamin akcji, tu także będą opublikowane wyniki akcji. Wszystkim uczestniczącym już teraz życzymy powodzenia.

EVOLVE 50
Szczuplutka, ale brzmi grubo

EVOLVE 50 to wyjątkowy system nagłośnieniowy i obecnie jeden z najpopularniejszych produktów marki Electro-Voice. Wraz z pojawieniem się w drugiej połowie zeszłego roku, ustanowił nowy bezkompromisowy standard wydajności dla przenośnych aktywnych kolumn głośnikowych. Jakość dźwięku znana z produktów EV, liczne innowacyjne rozwiązania, a do tego dyskretny i stylowy wygląd – EVOLVE 50 to idealny wybór dla DJ-ów, mobilnych artystów, zespołów czy piosenkarzy. Świetnie sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, gdzie oczekiwana jest wydajność dużego systemu nagłośnieniowego z lekkiego i nie zajmującego wiele miejsca zestawu.

Konstrukcja systemu EVOLVE 50 umożliwia prosty transport i błyskawiczną konfigurację. Ergonomiczne uchwyty na kolumnie i subwooferze ułatwiają przenoszenie, zaś dedykowane pokrowce sprzedawane są w komplecie. Tyczka ze zintegrowanymi złączami i przewodem sprawia, że przygotowanie systemu do działania trwa zaledwie kilka minut. Interfejs użytkownika, który jest zamontowany pod kątem na subwooferze, umożliwia szybki dostęp do opcji. Zintegrowany moduł Bluetooth®* zapewnia bezprzewodową kontrolę i monitorowanie pracy za pośrednictwem aplikacji QuickSmartMobile. Umożliwia ona nie tylko streaming sygnału audio lub akompaniamentu z dowolnego urządzenia mobilnego, ale także kontrolę do 6 systemów EVOLVE 50 w czasie rzeczywistym.

Najważniejsze jednak są możliwości brzmieniowe systemu EVOLVE 50. O 120-stopniowe pokrycie w poziomie i asymetryczne 40-stopniowe pokrycie w pionie dbają opatentowane falowody, zaś legendarna jakość dźwięku EV zapewniona jest dzięki użyciu ośmiu pełnopasmowych, neodymowych przetworników 3,5-calowych oraz subwoofera 12”, zasilanych 3-kanałowym wzmacniaczem. System zapewnia bezpośrednie pokrycie widowni i klarowność od pierwszych do ostatnich rzędów, a to wszystko w superkompaktowej formie, którą składa się w kilka chwil.

EVOLVE 50 dostępny jest u Autoryzowanych Partnerów Audio Plus. Najbliższego Autoryzowanego Partnera znajdziesz na stronie audioplus.pl/sklepy

Więcej informacji na: audioplus.pl/EVOLVE50

*Bluetooth® jest dostępny w wybranych krajach. Oznaczenie słowne oraz loga Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc., a wszelkie użycie tych znaków towarowych przez Bosch Security Systems, Inc. odbywa się na prawach przyznanej licencji. Inne znaki towarowe oraz nazwy handlowe należą do ich prawnych właścicieli.