Nowości

2681 zł
2888 zł Cena regularna
2733 zł najniższa cena
331 zł
399 zł Cena regularna
319 zł najniższa cena

Odśwież swój system i zgarnij koszulkę Electro-Voice

2018-04-28

Odśwież system w maju!

Najnowsze przenośne zestawy głośnikowe ELX200 od Electro-Voice, z bezprzewodową kontrolą spod aplikacji i prostym procesorem QuickSmart DSP, oferują moc z lekkim opakowaniu. Ale i tak zrobi Ci się gorąco, kiedy je usłyszysz. Dlatego do każdej kolumny ELX200 zakupionej w maju Audio Plus dorzuca kolekcjonerską koszulkę od EV.

ELX200 to najnowszy członek legendarnej rodziny głośników przenośnych od EV. Dostępne są modele aktywne i pasywne z przetwornikiem niskotonowym 10, 12 i 15 cali, a do tego aktywne i pasywne subwoofery 12” i 18”. Wszystkie zestawy szerokopasmowe wykonane zostały w lekkich, wygodnych i solidnych obudowach z tworzywa, subwoofery zaś w drewnie. Każda ma na pokładzie platformę cyfrową QuickSmart DSP, którą obsługuje się prostym enkoderem i wyświetlaczem. Opatentowany falowód SST dba o doskonałą jakość brzmienia w zakresie wysokich częstotliwości, zaś o niskie pasmo troszczy się solidny przetwornik Electro-Voice. Zestawy ELX200 są zaprojektowane do użycia w aplikacjach mobilnych i instalacjach stałych, wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość i mała waga.

O kolumnach dowiesz się więcej na:

https://hurtowniamuzyczna.pl/offer/offer.html?search_term=elx+200

ELX200 robią więcej, ważą mniej. A Ty dostajesz koszulkę w cenie.

Do każdej zakupionej sztuki kolumny serii ELX200 (zarówno modele aktywne jak i pasywne) w okresie trwania promocji otrzymasz specjalny, kolekcjonerski t-shirt Electro-Voice.

Czas trwania promocji: 1.05 do 31.05.2018r.

Koszulki dołączane będą do wysyłki każdej zamówionej sztuki kolumny głośnikowej z serii ELX200.

Koszulki dostępne są w rozmiarach S, M, L, XL, XXL.

 Rozmiar koszulki prosimy podać w momencie składania zamówienia.

W przypadku braku podania rozmiaru, koszulki wysyłane będą losowo zgodnie z dostępnością.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w promocji.