Keyboardy do nauki - oferta specjalna

2017-08-23

Rok szkolny zbliża się już wielkimi krokami. Za chwilę być może część z Was stanie przed wyborem keyboardu do nauki. Może to nie być proste, bo na rynku znajdziemy wiele instrumentów różnych firm. Firmy prześcigują sie ilością brzmień, podkładów, funkcjonalnością. Co wybrać żeby później nie żałować decyzji?

Naszym zdaniem nie należy patrzeć tylko na parametry techniczne. Bardzo ważna jest też jakość dźwięku, a tego niestety nie da się przeczytać w specyfikacji. Wśród instrumentów szkolnych możemy polecić kilka modeli.


Kurzweil KP100
Instrument ten jest nowością na rynku, ale od razu zdobył swoich zwolenników. Duża ilość brzmień (633) oraz styli (220), regulowana czułość klawiatury (3-stopnie), 128-tonowa polifonia czy rzadko spotykane w instrumentach tej klasy - wejście mikrofonowe oraz wejście liniowe. Sprawia to, że instrument może służyć nie tylko do nauki, ale również do świetnej zabawy. Grając możecie śpiewać do mikrofonu (w naszej ofercie znajdziecie atrakcyjne zestawy m.in. z mikrofonami) a do wejścia liniowego możecie podłączyć np. smartfon, z którego odtworzycie swój ulubiony podkład.
Wbudowane 2-drożne głośniki o mocy 3W dają przyjemny i czysty dźwięk.


Kurzweil KP110
Model KP110 to bardziej wyposażony "brat" modelu KP100. Ma większą liczbę brzmień (653), styli (240), bardziej rozbudowany recorder (6 scieżek) oraz mocniejsze, bo 10W wbudowane głośniki.

Te dwa modele, choć dostępne w naszej ofercie dopiero od początku sierpnia, już zdołały stać się naszymi bestsellerami. Do każdego z nich dokładamy instrukcję obsługi w języku polskim w formie papierowej.
Instrumenty objęte są 3-letnią gwarancją Door-2-Door oraz 30 dniowym prawem zwrotu.

Zapraszamy do zakupu!