Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nowości

1699 zł 1699 zł
415 zł 465 zł
542 zł 610 zł
1949 zł 1949 zł
2149 zł 2149 zł
1955 zł 2125 zł

MPC Specjalistyczne Centrum

2017-03-13

 
Wprowadzenie
Ewolucja współczesnej muzyki jest nierozerwalnie związana z legendarną serią Akai Professional MPC – w pełni funkcjonalnego, potężnego urządzenia do produkcji muzyki i występów na żywo, które pociągnęło za sobą powstanie wielu nowych i rozwój niezliczonych istniejących gatunków muzycznych. Dzięki często kopiowanej, ale niedoścignionej konstrukcji, Music Production Centre (centrum produkcji muzycznej) zapewnia swoim użytkownikom bezkonkurencyjny sposób pracy i namacalny interfejs z perspektywicznymi, pożądanymi funkcjami, ustanawiającymi nowy standard w branży. Nie zadowalaj się imitacjami, przejmij kontrolę nad swoją twórczością przy pomocy MPC.

Nowości w MPC
MPC powraca - uzbrojone w stworzone na nowo funkcje, ale zachowujące podstawy etosu organizacji pracy, które zdefiniowały jego kultową reputację. Co nowego w MPC? Funkcja działania autonomicznego, nagrywanie ścieżek audio, odtwarzanie klipów, time-stretching i pitch-shifting w czasie rzeczywistym, MPC 2.0 Software i o wiele więcej. To nie jest tylko kolejna generacja MPC. To punkt zwrotny w możliwościach samowystarczalnego tworzenia.

Autonomiczne centrum
MPC nie tylko uzupełnia Twój sposób pracy, lecz także go poprawia. MPC X i MPC Live spaja wygodę obsługi ekranu dotykowego, pełną funkcjonalność i możliwość niezależnego działania z kultowym układem szesnastu dynamicznych, czułych na docisk padów RGB Akai Professional. Rezultat? Wciągające, samowystarczalne, rozwiązanie do produkcji i występów, starannie zaprojektowane dla niespotykanej dotąd ekspresji twórczej bez ograniczeń.

Sterowanie przy pomocy wielodotykowego ekranu o wysokiej rozdzielczości
Odkryj MPC i doświadcz nieograniczonej, namacalnej kontroli pod opuszkami palców. Jego wielodotykowy, kolorowy ekran pojemnościowy i adaptacyjny interfejs użytkownika dostosowuje się płynnie do funkcji menu MPC w bardzo wyraźnej wysokiej rozdzielczości. Chwytanie, zbliżane i edycja obrazów fal („waveformów”), rysownie zdarzeń MIDI, programowanie sekwencera krokowego, przeglądanie i ładowanie próbek, dodawanie efektów, precyzyjna regulacja miksu i o wiele więcej – to wszystko przy intuicyjnej obsłudze znanej ze smartfonów i tabletów.

Sterowanie zdefiniowane na nowo
Bez względu na to, czy wolisz pracować na jednym urządzeniu, czy marzysz o naprawdę wyzwolonej produkcji, MPC X i MPC Live bez trudu przekształca się z ogromnego, autonomicznego centrum do produkcji muzyki w bardzo wydajny kontroler MIDI. W trybie autonomicznym MPC napędzane jest natywnie przez MPC 2.0 Software, które jest wypełnione możliwościami w zakresie produkcji i gry na żywo. Podłącz MPC X lub MPC Live do komputera Mac lub PC, załaduj oprogramowanie MPC jako wtyczkę w wybranym programie DAW lub jako autonomiczną aplikację i zaprzęgnij niezaprzeczalną moc i możliwości kreatywne instrumentów i efektów VST. Niezależnie od Twoich preferencji, MPC redefiniuje oczekiwania dotyczące kontroli i z łatwością spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania.

Pamięć i łączność
Standardowo MPC X i MPC Live dostarczane są z wewnętrzną kartą Micro SD o pojemności 16GB. Chciałbyś wykorzystać swoje próbki bez przywiązywania się do komputera? Oba modele wyposażone są w złącze dysku SATA 2,5", zapewniające dodatkową pamięć masową w postaci dysku SSD lub HDD. Dodatkowo dostęp do brzmień można uzyskać i dodawać je do biblioteki przy użyciu wbudowanego czytnika kart SD lub pendrive'a.

Bezgraniczne brzmienia i inspiracja
MPC zasłużył sobie na swoją reputację dzięki bezkompromisowym, świetnym brzmieniom uzyskiwanym przy użyciu wyłącznie urządzenia. MPC X i MPC Live nie są tu żadnym wyjątkiem. Mają zainstalowane 10 GB światowej klasy brzmień. The Vault 2.0 zawiera próbki i zestawy od wiodących firm projektujących brzmienia, w tym Capsun Audio, MVP Loops, TOOLROOM, CR2 Records, Loopmasters oraz nasze starannie przygotowane brzmienia.

Pliki do pobrania