Nowości

5439 zł
6796 zł Cena regularna
5088 zł najniższa cena
2049 zł
2675 zł Cena regularna
2019 zł najniższa cena

Wznawiamy promocję na AKAI MPD2

2016-11-03

 

Kup kontroler serii MPD2 i pobierz GRATIS zestaw specjalnie wyselekcjonowanych, nagradzanych brzmień firmy Sample Magix.

Kup MPD218 i pobierz za darmo świetnie oceniane próbki Deep House lub skorzystaj z rozszerzonego zestawu regulatorów inspirowanych MPC w MPD226 lub MPD232 i otrzymaj kolekcje Deep House oraz nagradzany bestseller Sunrise Session.

Próbki dostepne do pobrania po rejestracji zakupu kontrolerów na stronie producenta Akai Professional > www.AkaiPro.com

Poczuj całkowitą kontrolę i poszerz swój arsenał muzyczny o kontroler Akai Professional z serii MPD2 oraz bardzo cenione sample wpływowej w branży firmy Sample Magic. W ograniczonym czasie nowi i obecni użytkownicy kontrolerów padowych serii MPD2 będą uprawnieni do darmowego pobrania wybranych, nagradzanych pakietów, misternie przygotowanych z myślą o jednym – najwyższej jakości, nowatorskim brzmieniu, które inspiruje do natychmiastowego tworzenia.

Od zakurzonych bitów, rytmów lo-fi i winylowych breaków z Sunrise Sessions, po głębokie loopy perkusyjne i muzyczne z Deep House – tworzenie od początku, odkrywanie niezbadanych dźwięków lub dodawanie czegoś wyjątkowego do najnowszego dzieła jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Zaznaj namacalnej, intuicyjnej obsługi kontrolerów padowych z serii MPD2 i przenieś swoją produkcję w inne miejsce – dzięki tej wyjątkowej ograniczonej czasowo ofercie Sample Magic.

SUNRISE SESSIONS
Zakurzone bity, rytmy lo-fi i winylowe breaki i fille; filmowe Rhodesy, zmysłowe piano i leniwe frazy Wurlitzera; skrzące się gitary, napędzający, żywy bas, rustykalne skrzypce, ciemny sax, jazzowa trąbka i złudne syntezatory; zmiksowane melodie, soundbedy, orkiestralne oneshoty; kolekcja oneshotów perkusyjnych i in.

Pełny zestaw do pobrania zawiera:

982 24-bitowych pętli i one-shotów
578 x pętli Rex2
736 pętli Stylus-RMX Rex2
581 pętli Apple
Patche do samplerów EXS24, HALion, Kontakt II, Kontakt II Monolith i Reason NN-XT

DEEP HOUSE
Tego właśnie chciałeś: wspaniała wyprawa na imprezę po godzinach, z ukłonem w stronę nu-disco, klasycznego tech house i soulful house. Kolekcja o wielkości ponad 650MB zawiera głębokie dubbowe bębny, klasyczne klawisze, rozległe pady, muzyczne loopy, pompujące linie basu, żywe instrumenty perkusyjne, ponad 500 mięsistych uderzeń perkusyjnych i precyzyjnie wyrzeźbionych trzasków „nu-perc”, wycinków wokali oraz wiele innych.

Pełny zestaw do pobrania zawiera:

976 24-bitowych pętli i one-shotów
449 pętli Apple
507 pętli Rex2
507 pętli Stylus-RMX Rex2
Pakiet Reason ReFill
12-stronicowa broszura cyfrowa (zawierająca wskazówki, porady, listę zestawu i in.)

Profesjonalne działanie padów MPD2

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby i dokąd zmierzasz, MIDI-over-USB firmy Akai Professional w kontrolerach padowych serii MPD2 gwarantuje stworzenie centrum Twojej twórczości muzycznej. MPD218, MPD226 i MPD232 intuicyjne łączą regulatory i technologię MPC z bezproblemową łącznością USB, przenosząc „czucie” klasycznego tworzenia bitów do świata komputerowej produkcji muzyki, co sprawia, że są idealne w dla producentów, muzyków i DJ-ów.

Produkuj wszędzie
Kontrolery Akai Professional z serii MPD2 zapewniają podstawowe wyzwalanie sampli oraz funkcję sterowania programem DAW, a to wszystko w zamknięte w przenośnej, lekkiej i płaskiej konstrukcji. W połączeniu z legendarną dla Akai Professional jakością wykonania MPD2 daje producentom bitów i finger-drummerom solidny, niezawodny kontroler, zaprojektowany specjalnie w taki sposób, aby wytrzymał wszystko, bez względu na to, czym w niego rzucisz.

Przejmij kontrolę
Gdy produkujesz w studio lub występujesz na żywo, arsenał regulatorów w kontrolerach serii MPD2 zapewnia pożądane, w pełni konfigurowalne funkcje, które z łatwością dostosowują się do Twoich potrzeb. Seria MPD2 wyposażona jest w potencjometry 360 st., 16 padów MPC, kilka banków padów, fadery i sekwencer krokowy. Bezproblemowo integruje się z Twoimi projektami twórczymi, oferując namacalne źródło sterowania, służące do wysyłania komunikatów MIDI CC do instrumentów/efektów wirtualnych lub zewnętrznych urządzeń MIDI.

Spuścizna MPC
Kultowa seria MPC firmy Akai Professional nadal definiuje współczesną kulturę muzyczną, oferując funkcję charakterystycznego modyfikowania brzmienia, które można usłyszeć na niezliczonych płytach z różnych gatunków muzycznych. Seria MPD2 zawiera najważniejsze przyciski i pokrętła w stylu MPC, w tym legendarne Note Repeat i Full Level; od szybkich werbli po odtwarzanie sampli z mocnym uderzeniem, seria MPD2 zapewnia poszukiwane możliwości kształtowania dźwięku, otwierając cały świat możliwości dla immersyjnej i ekspresyjnej gry.

Promocja ważna jest od 15.10.2016 do 31.12.2016.