Nowości

899 zł
22590 zł
1599 zł

Odbierz 6500 PLN - akcja "Cisza jest złotem"

2016-09-02

Od 1 września rozpoczyna się akcja dzięki której zaoszczędzisz nawet 6500 PLN wymieniając swoje cyfrowe cyfrowe, lub akustyczne pianino na nowy instrument z serii Silent lub TransAcoustic. Szczegóły poznasz w najbliższym, dobrym sklepie muzycznym, lub na stronie pl.yamaha.com/pianopromotions, która będzie dostępna od 1 września. To doskonała okazja do kupna nowego instrumentu w unikalnej cenie. Instrumentu łączącego tradycję i nowoczesność, z dostępem do wielu użytecznych funkcji. Jedną z nich jest możliwość cichego ćwiczenia w każdym miejscu i o każdej porze.

Wyobraź sobie prawdziwe, akustyczne pianino lub fortepian, które pozwolą Ci na cichą grę ze słuchawkami, bez zakłócania ciszy w Twoim otoczeniu. Wyobraź sobie prawdziwe pianino lub fortepian z technologią TransAcoustic, dzięki której możesz dodatkowo kontrolować głośność instrumentu. Wyobraź sobie prawdziwe pianino lub fortepian, które może wykorzystywać aplikacje na urządzeniach przenośnych.

Poznaj pianina i fortepiany z serii Silent oraz TransAcoustic.

Oferta dostępna na wybrane modele z serii Silent i TransAcoustic w terminie pomiędzy 1 września 2016 a 15 stycznia 2017.

O szczegóły zapytaj handlowca. Nie masz gotówki - zapytaj o raty 0%.