Nowości

760 zł
888 zł Cena regularna
836 zł najniższa cena
338 zł
444 zł Cena regularna
372 zł najniższa cena
205 zł
277 zł Cena regularna
225 zł najniższa cena
204 zł
233 zł Cena regularna
224 zł najniższa cena
337 zł
399 zł Cena regularna
329 zł najniższa cena

Kup i otrzymaj gratis Blackhole

2016-08-03Dodaj nieziemski wymiar brzmienia do swoich produkcji muzycznych i występów na żywo. Dodaj wspaniały, kształtujący dźwięk, klasyczny pogłos Blackhole firmy Eventide.

Jeśli jesteś przyszłym lub obecnym użytkownikiem kontrolera Akai MPC Touch lub klawiatury Akai Advance, od 01.08.2016 do 30.09.2016 możesz zupełnie za darmo ściągnąć efekt BLACKHOLE.
Efekt pobierzesz po rejestracji klawiatury Akai Advance lub kontrolera MPC Touch na stronie producenta Akai Professional.

Inspirujący i niepowtarzalny efekt Blackhole powiększy możliwości Twoich kreacji muzycznych o wciągające wirtualne pogłosy, które nie miałyby szans nigdy zaistnieć w rzeczywistości.

Do tego przez miesiąc możesz skorzystać z pakietu Eventide Ensemble – kolekcji 20 nagradzanych efektów i procesorów, które ukształtowały brzmienia najbardziej znanych nagrań z ostatnich 40 lat!     

Większość pogłosów jest związana z ziemią i ograniczona fizyką realnego świata. Blackhole zrywa z tymi zasadami, pozwalając tworzyć wirtualne przestrzenie, które nigdy nie istniały w rzeczywistości (przynajmniej w tej, w której żyjemy). W dużej skali jego miękki atak i wybrzmiewające, harmoniczne końcówki pozwalają naprawdę zabłysnąć gitarom, innym instrumentom strunowym i padom. W małej skali te same wartości umożliwiają dołożenie anielskich pogłosów do wokalu lub zmieniają prostą ścieżkę perkusji w pełną sekcję rytmiczną.

Choć prawdziwy Blackhole pozwala tworzyć efekty specjalne przekształcające przestrzeń, jest także zdolny do wykonania subtelnych efektów, które przydają się do wyróżniania instrumentów klawiszowych lub malowania tła w miksie. Niezależnie od tego, czy jesteś na występie, czy bliżej domu, Blackhole zainspiruje i zachwyci intuicyjną obsługą, dzięki której dodasz coś specjalnego do swoich ścieżek bez robienia doktoratu z mniemanologii stosowanej.

Mówiąc krótko: Blackhole jest jednym z takich narzędzi, do którego będziesz wracał, gdy nie wystarczy ci rzeczywistość.    

Najważniesze cechy Blackhole:

  • Niezwykle prosty w obsłudze, z ponad 50 presetami; wiele z nich stworzyli artyści związani z Eventide, w tym Richard Devine, Flood & Alan Moulder, Vernon Reid, Jonsi & Alex oraz John Angelo
  • Możliwość tworzenia ekstremalnych efektów muzycznych przydatnych do podkreślania kluczowych instrumentów
  • Nadnaturalne ustawienia do abstrakcyjnych efektów przestrzennych
  • Subtelne ustawienia do rozmycia tła i wydobycia ścieżki
  • Unikatowa regulacja „Gravity” – odwracanie osi czasu, a wraz z nim wybrzmiewanie pogłosu
  • Kill Switch wygaszający źródło, dzięki czemu słychać tylko pogłos. Po zautomatyzowaniu może służyć do osiągania niesamowitych efektów
  • Mix Lock pozwala przelatywać przez presety lub ustawienia przy zachowaniu takiego samego stosunku sygnału przetworzonego do nieprzetworzonego
  • W pełni elastyczne opcje mono i stereo. Wnosi nową sferę obrazowania stereo przez instrumenty mono
  • Innowacje Ribbon i Hot Switch pozwalają zmieniać w tym samym czasie dowolną kombinację parametrów

Zgodność z platformą Microsoft Windows 7+ i Apple OS X 10.7+
Zgodność z DAW-em

Pro Tools 10+ - AX Native
Cubase 7+ - VST
Nuendo - VST
Wavelab - VST
Logic 8+ - AU
Ableton Live 7+ - AU, VST
SONAR - VST
Studio One - AU, VST
Digital Performer - AU
Reaper - VST
GarageBand - AU

Promocja trwa od 01.08.2016 do 30.09.2016.