Przedłużenie gwarancji o dodatkowe 60 miesięcy

2016-04-29

Począwszy od 1 kwietnia 2016 Yamaha oferuje wszystkim nabywcom systemów głośnikowych DSR / DXR / DXS przedłużenie gwarancji o dodatkowe 60 miesięcy, w wyniku czego otrzymają w sumie 7-letnią gwarancję*!

Aktywne głośniki z serii DSR / DXR / DXS zapewniają doskonały, wysokiej rozdzielczości dźwięk oraz najwyższy w swojej klasie poziom ciśnienia akustycznego. Przenośność, funkcjonalność i wydajność tych głośników jest unikalna w tej kategorii. Wiele innowacji niezbędnych aby to osiągnąć, zostało opracowane przez intensywną współpracę z Nexo - znaną top marką jeśli chodzi sprzęt nagłaśniający przeznaczony do występów na żywo. Szczegółowa analiza przetworników, dokładne badania właściwości akustycznych i dostosowanie ustawień ograniczników przyczyniło się do osiągnięcia ekstremalnych poziomów ciśnienia akustycznego, niesamowitej przejrzystości i niezrównanej niezawodności tych głośników. Wszystko to oferujemy w rozszerzonej 7-letniej gwarancji *!

* Pod warunkiem, że nowy produkt został zakupiony od sprzedawcy Yamaha w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) lub Szwajcarii ** od 1 kwietnia, jak również pod warunkiem rejestracji produktu online w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu pod poniższym linkiem:

https://warrantyextension.yamaha-europe.com/

Seria CBR oraz DBR jest objęta również dodatkową gwarancją, ale o tym przeczytacie w linku poniżej:
https://hurtowniamuzyczna.pl/news/212/przedluzenie-gwarancji-o-dodatkowe-24-miesiace.html