Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk
 

Nowości

Nowy Salon Muzyczny w Krakowie

2015-12-01

Magnus - Salony Muzyczne - Kraków
ul. Jana Surzyckiego 16
30-721 Kraków
tel./fax: 12 654 11 14
Adam - 539 737 343
Kacper - 608 650 238
Bartek - 608 650 242
e-mail: krakow@hurtowniamuzyczna.pl

Mamy niespodziankę dla mieszkańców Krakowa i okolic. Nasza Krakowska Galeria Fortepianów i Pianin Fortepian.pl po chwili przerwy zmienia lokalizację. W związku z dużym zainteresowaniem naszym salonem postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o pełną gamę instrumentów, nagłośnień czy sprzętu studyjnego, oświetleniowego oraz DJ. Długo szukaliśmy dogodnej lokalizacji by dać Wam duży show room, w którym będziecie mogli nie tylko przetestować wszystkie dostępne urządzenia czy instrumenty, ale też wesprzeć się fachową poradą, dlatego czekać na Was będzie doświadczona ekipa. To nie koniec zalet, jedną z ważniejszych będą najlepsze ceny w Krakowie!

Magnus - Salony Muzyczne - Kraków, bo tak nazywa się Wasz nowy, ulubiony Salon Muzyczny w Krakowie mieści się przy ul. Surzyckiego 16 (zaledwie kilkaset metrów od pętli autobusowo-tramwajowej Mały Płaszów).
Posiadamy na stanie szeroką gamę instrumentów muzycznych, sprzętu nagłośniowego, studyjnego, DJ oraz oświetlenia scenicznego. Jako jedyni w okolicy mamy bardzo bogatą ofertę instrumentów klasyczych takich jak pianian i fortepiany, marimby, ksylofony, vibrafony, instrumenty dęte i smyczkowe. Nasza firma istnieje w branży muzycznej już ponad 25 lat, dlatego możemy Wam zaoferować najatrakcyjnejsze ceny w Polsce. Co tu dużo opowiadać, po prostu powinniście nas odwiedzić i przekonać się sami.

Więcej informacji znajdziecie na naszym profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/fortepianpl

Link do mapy:
Surzyckiego 16