Praca dla Ciebie - Specjalista ds. klientów instytucjonalnych!

2015-07-28
Specjalista ds. klientów instytucjonalnych
Zakres obowiązków:
  • rozwój sprzedaży i obsługa instytucji w dziedzinie instrumentów muzycznych (klasycznych),
  • utrzymywanie kontaktów i budowanie długofalowej współpracy,
  • przygotowywanie ofert i projektów,
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych,
  • dbałość o wizerunek powierzonych marek
  • analiza rynku, potrzeb i działań konkurencji

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość branży i rynku muzycznego, w szczególności instrumentów klasycznych,
  • znajomość j.angielskiego (mile widziana),
  • obsługa oprogramowania MS Office (głównie Word, Excel, Power Point),
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności komunikacyjne i personalne,
  • samodzielność i determinacja w dążeniu do celu,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość Prawa zamówień publicznych (mile widziana)

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres
e-mail: piotrjr@hurtowniamuzyczna.pl