Nowości

1149 zł
1249 zł Cena regularna
1149 zł najniższa cena
726 zł
849 zł Cena regularna
733 zł najniższa cena
569 zł
599 zł Cena regularna
569 zł najniższa cena

Praca dla Ciebie - Specjalista ds. klientów instytucjonalnych!

2015-07-28
Specjalista ds. klientów instytucjonalnych
Zakres obowiązków:
  • rozwój sprzedaży i obsługa instytucji w dziedzinie instrumentów muzycznych (klasycznych),
  • utrzymywanie kontaktów i budowanie długofalowej współpracy,
  • przygotowywanie ofert i projektów,
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych,
  • dbałość o wizerunek powierzonych marek
  • analiza rynku, potrzeb i działań konkurencji

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość branży i rynku muzycznego, w szczególności instrumentów klasycznych,
  • znajomość j.angielskiego (mile widziana),
  • obsługa oprogramowania MS Office (głównie Word, Excel, Power Point),
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności komunikacyjne i personalne,
  • samodzielność i determinacja w dążeniu do celu,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość Prawa zamówień publicznych (mile widziana)

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres
e-mail: piotrjr@hurtowniamuzyczna.pl