Wtyczki warte 299 dolarów mogą być Twoje za darmo!

2015-05-14
Focusrite ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie nowego pakietu wtyczek, w skład którego wchodzą: Red 2 i Red 3; kompatybilne są z systemami 64 bitowymi w formatach AAX, AU i VST. Są to pierwsze wtyczki firmy Focusrite współpracujące z systemami Pro Tools® 10 i wyżej.

Pakiet plug-inów będzie dołączany za darmo do wszystkich interfejsów audio Focusrite serii Saffire, Scarlett, Forte i Clarett.

Zestaw ten możliwy będzie do nabycia oddzielnie w kwocie €299.99 jeszcze w tym roku.

Nowe plug-iny są dokładnym odwzorowaniem klasycznych wersji korektora Red 2 i kompresora Red 3. Oryginalne urządzenia, które cechuje wyjątkowa jasność i klarowność są cenione i bardzo porządane przez wiele profesjonalnych studiów nagrań na całym świecie. Teraz wszyscy możemy się cieszyć tymi oryginalnymi urządzeniami, korzystając z ich naturalnego brzmienia z poziomu DAW.

Red 2 to łagodnie brzmiący 6-pasmowy korektor z filtrami górno i dolno zaporowymii i w pełni parametrycznym niskim i wysokim środkiem.

Red 3 to kompresor VCA, doskonale nadający się do kontroli naturalnego brzmienia bębnów, basu, wokali i instrumentów akustycznych

Zarówno zarejestrowani jak i nowi użytkownicy interfesjów audio Focusrite, mogą pobrać pakiet wtyczek za darmo.