Nowości

589 zł
702 zł Cena regularna
589 zł najniższa cena
1249 zł
1520 zł Cena regularna
1249 zł najniższa cena

Rozdajemy płyty Lipali!!!

2010-11-30
Bez wyjątku i bez limitów do każdej gitary Dean lub Samick zakupionej w grudniu dodajemy płytę Lipali "Trio".
Pytaj swojego sprzedawcę o płytę Lipali i graj na instrumentach marek Dean i Samick.

Tomek Lipnicki od dawna gra na gitarach marki Dean oraz Samick. Był jednym z pierwszych artystów polskiej sceny, którzy docenili wyjątkową jakość gitar Dean Cadillac Select i gra na nich do dzisiaj. Podobnie było z marką Samick, która Tomka ujęła przede wszystkim wykonaniem gitar elektro-akustycznych.

Posiadacze gitar tych marek z pewnością przekonali się już o zaletach gitar zarówno Dean, jak i Samick. Szeroka oferta instrumentów, nieprzeciętne brzmienie, pewna jakość i świetne wykonanie powodują, że coraz więcej osób decyduje się na taki wybór.

Dlatego postanowiliśmy, że każda osoba, która w grudniu zakupi dowolną gitarę marki Samick lub Dean, otrzyma od nas w prezencie najnowszą płytę zespołu LIPALI.  1. Promocja obowiązuje w okresie od 01.12.2010 do 31.12.2010.
  2. Promocja obejmuje tylko i wyłącznie gitary marki Dean oraz gitary marki Samick.
  3. Do każdej zakupionej gitary marki Dean lub gitary marki Samick, nabywca otrzyma przy zakupie płytę CD zespołu LIPALI o tytule "TRIO".
  4. Każda osoba może wielokrotnie korzystać z promocji otrzymując jedną płytę do każdej zakupionej gitary marki Dean lub gitary marki Samick.
  5. W przypadku braku promocyjnych płyt CD u lokalnego sprzedawcy, nabywca powinien wypełnić formularz dostępny pod adresem: http://www.fxmusic.pl/promocje/rozdajemy_plyty.pdf oraz wysłać go na adres: FX-Music Group s.j., ul. Żwirki i Wigury 12/14, 42-400 Częstochowa z dopiskiem "Rozdajemy Płyty". Do formularza należy dołączyć kopię dowodu zakupu.
  6. Po otrzymaniu formularza, promocyjna płyta CD zostanie wysłana do sklepu, który dokonał sprzedaży a klient zostanie poinformowany o terminie jej wysłania.
  7. W przypadku uzasadnionego zwrotu zakupionego instrumentu należy dołączyć do niego otrzymaną płytę. Uszkodzenie lub brak płyty powoduje, że zwracana należność za gitarę będzie pomniejszona o kwotę 35,- zł brutto.
  8. Promocyjna płyta CD nie podlega gwarancji. Promocja nie wpływa na okres oraz zakres gwarancji na instrumenty objęte promocją.
  9. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać na adres: FX-Music Group s.j., ul. Żwirki i Wigury 12/14, 42-400 Częstochowa tel. 34 374 06 46 lub office@fxmusic.pl