Taurus w ofercie...

2010-10-14
To linia wzmacniaczy basowych i efektów gitarowych, która powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu systemów nagłośnieniowych oraz współpracy z profesjonalnymi muzykami. Są to produkty butikowe - stworzone z myślą o bardzo wymagających użytkownikach. Zaprojektowane i wyprodukowane z dbałością o każdy detal, przy zastosowaniu najnowszej technologii.

Taurus posiada dwie linie produktów:
  • SILVER LINE - skierowana jest do najbardziej wymagających odbiorców. W urządzeniach z tej serii stosujemy wybrane komponenty oraz rozwiązania techniczne, które zapewniają bardzo wysoką jakość produktu. Wszystko po to aby muzyk odnalazł w Taurusie wszystko, co jest mu niezbędne do wykreowania własnego, niepowtarzalnego brzmienia.

  • BLACK LINE - została zaprojektowana dla zwolenników prostej i skutecznej obsługi sprzętu. Myślą przewodnią serii Black Line jest „podłącz się i graj”. Urządzenia te posiadają wszelkie niezbędne elementy decydujące o komfortowej pracy w studio i na scenie. Prosta a zarazem skuteczna regulacja umożliwia wydobycie wszystkich najlepszych cech warsztatu muzycznego basisty. Produkty z tej serii zadowolą muzyków, którzy wymagają od sprzętu dobrego brzmienia bez konieczności skomplikowanych operacji przy jego obsłudze.